Wpis z mikrobloga

Mam dziwne wrażenie, że mniejszość ma tutaj większy głos (?).


@Jagoo: Tak jest. Im bardziej odbiegasz od przyjętej normy tym większy masz głos według nich. W końcu wszystko to konstrukt społeczny, włącznie z nauką. xD Lewica tyle walczyła o prawa osób LGBT, a teraz przychodzą takie Juleczki i ośmieszają całą sprawę, dając konserwatystom pole do ataku.
@GhorgorBej: @loczyn: bo po pierwsze, social media mają za zadanie polaryzować społeczeństwo, więc pokazują takie treści, które nas interesują, a te które wywołują w nas negatywne emocje, ukrywają lub co gorsza, piętnują jako coś nienormalnego.
Dusząc się w tym samym sosie, zamiast stawać się różnorodnym społeczeństwem, otwartym na problemy innych, stajemy się kopią julek czy oskarków, stąd też prawie każda zlewaczała osoba, musi mieć np. pstrokaty kolor włosów, podkreślający jej/jego
@Katsukyun:

Wymyślone spektrum aseksualności dla hetero/bi/homoseksualnych, chcących poczuć się bardziej wyjątkowo.

Ok, sprawdziłem. No niby jest miejsce na takie coś, ale brzmi jakby to było stworzone na siłę albo jakby ktoś chciał nazwać oziębłość seksualną w bardziej elegancki sposób xD
@Jagoo idź dalej prawić swoje mądrości myśląc, że ktokolwiek bierze twoje brednie na poważnie i nie zawracaj mi już dupy swoją osobą, bo szkoda czasu na takie coś jak ty. Pozdrawiam. ( )
@Jagoo: Tak, ona jest normalna... Przecież jej matka nawet gdyby była lewaczką to czułaby wstyd, że jej dziecko jej produktem mody na mediach społecznościowych. To nie jest bycie LGBT, tylko choroba psychiczna. Na tiktoku są osoby, które na poważnie traktują kocie zaimki i inny shit tego typu. Tutaj macie tego przykład. Ja odpadam.

Moje zaimki they/ono/onu/kitty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Katsukyun: Zastanawia mnie czy te wymysły
@UczesanyPedryl niee, widziałam parę 'znawcow którzy sami się powołali'. 10 dla to za duży odstęp czasowy dla tej sytuacji. Po porstu nie ma już nic pomiędzy i wszytsko rozciąga się w absurdalnych kierunkach. A gdzie zdrowy rozsądek? No nigdzie bo trzeba tolerować nawet głupotę, żeby nikogo nie obrazić