Wpis z mikrobloga

@spidero: Nie wiem czy ten konkretny art czytałem, ale wiem, że to wszystko była lewizna, bo wtedy u nas prawa autorskie na oprogramowanie po prostu nie istniały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wojstenik: W czasach podstawówki i gimnazjum każdą grę, jaką kupiłem na giełdzie komputerowej w Katowicach (co samo w sobie było już ultra klimatycznym miejscem) przez całą, godzinną podróż autobusem do domu czytałem wnikliwie z tyłu. Piękne czasy (ʘʘ)
@wojstenik cudowne czasy ( ʖ̯) do końca życia zapamiętam jak zaciągnąłem mamę po gta vice city na miejscu kazała mi sprawdzić czy aby na pewno będzie działać oczywiście powiedziałem że tak :) w domu zobaczyłem że gra jest na dvd ;_____; media markt nie dla idiotów
@wojstenik: dzięki temu przypomniało mi się jak w sumie pewnej gry nie kupiłem a bardzo chciałem ją mieć xD. Mając 15-16 lat chciałem zakupić w Empiku Trylogię GTA. Niestety nie mieli jej wtedy na stanie i sprzedawca dodał, że nie może jej dla mnie nawet zamówić bo jestem niepełnoletni ( ͡° ͜ʖ ͡°).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojstenik: z ziomeczkiem kupiliśmy komputer świat gry, na płycie było kilka demówek i 3 pełniaki. Hotel Giant, Trainz Simulator i jakieś monster trucki. Tacy byliśmy zaaferowani czytaniem informacji z pudełka, że nie zauważyliśmy, że autobus zatrzymał się nam zaraz za plecami po czym odjechał w #!$%@? xD 6km z buta do domu bo autobus jeden dziennie, ale było warto :D
@wojstenik: Pamiętam jak kupiłem w 2000 CDA gdzie był numer z Falloutem 2. Byłem wtedy z matką i gdzieś chyba poszła do szpitala coś załatwić, a ja musiałem czekać w poczekalni. Prawie zszedłem w tej poczekalni gapiąc się jak wryty w napis FALLOUT 2 bo jakoś rok wcześniej dali pierwszą część(gdzie też były numery bo znalazłem go w pewnym kiosku dopiero po długich poszukiwaniach) i to była najbardziej zajebista gra jaką
@wojstenik: Albo ta gruba książka - instrukcja do Heroes III. I z tyłu statystyki wszystkich stworków i miejsce na notatki. Pamiętam, że wpisywałem która rasa lubi jaki teren ( ͡° ͜ʖ ͡°)