Wpis z mikrobloga

#zalesie #oszukujo #zlodzieje

#!$%@? nie wierze... Ponad tydzień temu byłem w Kołobrzegu i wykupiłem DAYPASS na hulajnoge za 50zł, który jak się okazuje był odnawialny o czym wgl. mnie aplikacja nie poinformowała. Na dzień dzisiejszy zabrali mi z konta 450zł (zabrali by więcej gdyby nie skończyly się na nim środki...) Mam ochotę pojechać tam i #!$%@?¢ te hulajnogi ( _)

Napisałem do nich bo kontakt jedynie mailowy i czekam na odpowiedź. Puki co przestrzegam wszystkich przed tym złodziejskim dziadostwem i firmą Logo Sharing, która podczas jazdy potrafi się wyłączyć naładowana i każe ci #!$%@?ć do wskazanego punktu bo inaczej ściągnie ci 300 stówy od tak.
didolo03 - #zalesie #oszukujo #zlodzieje

#!$%@? nie wierze... Ponad tydzień temu był...

źródło: comment_1630515290h1yNhtGNs207mihuxny6Ll.jpg

Pobierz
  • 19
@didolo03: jeśli nigdzie dalej nie ma akceptacji regulaminu to dziwne, jak jest - niestety są kryci.
I nie, nie uważam, że to normalne, ale jednocześnie nie uważam, że nie można się domyślić. Dla mnie akurat to dość oczywiste, że to nie jest jednorazowa opłata.
  • 1
@grey_m za normalny przejazd doładowywuje się portfel 10-20-50-100zł. A tu była opcja wykupienia DAYPASS nie rozumiem czym innym mógłby być DayPass niż karnetem na dzień. Wytłumacz mi dlaczego dla ciebie jest to takie oczywiste bo ja tu nie widzę nic oczywistego.

Na netflixie, HBOgo, Spotify i innych aplikacjach akceptujesz regulamin przed wykupieniem abonamentu. A tutaj poprostu naciskasz gówniany guzik, który bez twojej wcześniejszej zgody pobiera ci pieniądze z konta...
Wytłumacz mi dlaczego dla ciebie jest to takie oczywiste bo ja tu nie widzę nic oczywistego.


@didolo03:
Ja zestawiam napis "subskrypcje" z napisem "50 PLN / dzień".
50pln to dość paskarska cena, ale "subskrypcje" jednak wskazuje, że to nie jednorazowa opłata, a subskrypcja. A "/ dzień" wskazuje, że odnawiana codziennie.
Zgadzam się z @Polinik
Tak, można się pomylić, ale niestety w regulaminie jest jasno napisane co kupujesz. @didolo03: wiem, że to frustrujące, ale tak bywa, walcz o kasę, może Ci się uda, a następnym razem lepiej sprawdź i firmę i to co kupujesz.
  • 0
@grey_m @Polinik nikt mi nie wmówi, że to dobre zagranie z ich strony, i że tak powinno być. Za takie cwaniactwo i ukrywanie informacji co do płatności powinno się wieszać za jaja i wykręcać łapy, ale wiadomo kraj gównem i szczynami płynący.

Założę się, że nikt tego nawet poruszać nie chce w Sejmie bo ludziom w sumie nie przeszkadza, że ich ktoś może tak wyruchać bez mydła
@didolo03: ()
No i? O artykułach już wcześniej była mowa.
O tym żeby nie podawać danych karty płatniczej też wszędzie mówią, a i tak znajdą się tacy, co będą na OLX bluzgali, bo ktoś ponownie się dał złapać.
I to, że moja opinia jest taka, że bym się domyśliła, to nie oznacza, że wszyscy tak muszą, a właśnie taką opinie wyraziłam, że dla mnie byłoby to jasne.
  • 0
@grey_m To nie jest osoba prywatna z olx tylko duża firma, która robi wałek na niczego sobie winnych ludziach. To, że subskrybcja jest odnawialna może być dla niektórych do wychwycenia. Nie ma natomiast mowy w regulaminie o tym, że nie będzie można przerwać subskrybcji, ani usunąć konta. W d*** wsadź sobie te swoje rady księżniczko.