Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co robić jeśli terapie nie pomagają na #depresja i ogólne #!$%@??

Chodziłam na terapie do 6 różnych psychoterapeutów, nigdy nie widziałam żadnej poprawy. Czasem bywały lepsze okresy w życiu, ale to nie dzięki psychoterapii tylko zdarzenia losowe, np. koleżanka ni ztąd ni zowąd odnowiła kontakt albo siostra przyjechała na miesiąc do Polski i dzięki temu byłam radosna.
Dostawałam różne zadanka rodem z przedszkola, np. codziennie zapisywałam w dzienniczku 3 rzeczy za które jestem wdzięczna. Albo w sytuacjach stresowych miałam myśleć o moich pozytywnych cechach. Nic to nie dawało.

Zazdroszczę wszystkim tym, którym terapia pomaga.
Nie wiem co jest ze mną nie tak, czuję się okropnie przez to, że terapie towarzyszą mi od ok. 8 lat, a #!$%@? z tego. Najbardziej mnie denerwują psychoterapeuci, bo za każdym razem gdy pytam dlaczego nie widać u mnie poprawy to odpowiadają jakieś pierdoły. Wg niektórych to chyba całe życie trzeba chodzić na terapie i te 8 lat to jest mało, dlatego nadal jestem #!$%@? i nieszczęśliwa. Tylko dziwnym trafem większosć ludzi żyje normalnie, ma znajomych i są szczęśliwi. A ja? Wegetuje, bo życiem to trudno nazwać.

#psychologia #psychoterapia ##!$%@? #przegryw #damskiprzegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613628356ffb19000ae1bc2b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 22
BiednaKaczka: > Konto na tinder -> znajdujesz Chada w 30 min -> euforia i brak #!$%@?

@Mezomorfix: Gdy miałam chłopaka wcale nie było lepiej. Zresztą rzucił mnie m.in. przez depresję

To jest ta psychoterapia? Jakby mnie terapeuta potraktował jak debila, to na serio pomyślałbym nad tym sznurem.


@Polnischefuhrer: niestety u mnie tak to wyglądało. Pogadanki o moim życiu, dzieciństwie, relacjach i jakieś "zadania domowe".

ok, fajnie, że psychoterapia, ale
AgresywnyWarchlak: psychoterapia to jest dobra dla normictwa z lekkimi problemami, ty opko jak i wiekszosc tagu #przegryw mamy #!$%@? instalacje pod czapką i pomoc mogloby tylko jakies konkretne przeprogramowanie nam biosu a nie łażenie po Julkach po psychologii i rozmowy na zasadzie "pomysl o sobie coś miłego". Ja chodzę na problemy wynikłe z patorodziny oraz gnebinia w szkole i ostatnie co mi psycholog poradził to, żebym sobie wyobraził swojego szkolnego oprawce
@AnonimoweMirkoWyznania:

a weź se oglądnij to:
https://www.youtube.com/watch?v=TVgQ_tgWMyU

myślisz, że to #!$%@?, kiedy ktoś mówi: "idź pobiegaj" ? Generalnie nie. Choć każdemu pomaga co innego to ruch pomaga większości. Ale nie o ruszanie się tutaj chodzi. Kiedy mówią "zrób coś z sobą" coś czego ABSOLUTNIE-NIE-MOW-OSOBIE-W-DEPRESJI-BO-KOJTNIE to też generalnie mają rację. Bo nikt, absolutnie nikt, żaden terapeuta, żaden lek, żadna mama, żaden tata, nie naprawi Ciebie. To Ty jesteś od naprawiania siebie. Chcesz
@AnonimoweMirkoWyznania: tez uwazam ze psychoterapia to taka bioenetgoterapia albo homeopatia tylko dla duszy, a nie ciala, czyli placebo.

To Ty jesteś od naprawiania siebie. Chcesz wiedzieć jak?


@Gumiasz: sorry, ale to pierd*lenie o szopenie, tak jak z tym "idz pobiegaj czy cos". Filmiku jeszcze nie widzialem, ale niech zgadne, glupie przyklady i porownania bez konkretow?

Zmień coś, miejsce, ludzi, pracę, nawet kraj. Ustal nieskomplikowany cel jak: za 10 lat chcę