Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam wrażenie, że mój ojciec zniechęca mnie przed każdą pracą. Za tydzień chcę iśc na kelnerkę na wesele, to już opowiadał mi o wszystkich złych sytuacjach jakie mogą się zdarzyć i kazał zapytać się mamy o jej zdanie. Owszem jestem dość drobna, ale tacę może dałabym radę ponieść, (chcoiaż tego boję się najbardziej, bo nigdy nie kelnerowałam a jak coś wyleje to pewnie kasy nie dostanę tyle za pracę). Gdy poszłam ostatnio na sprzątanie stwierdził, że to ciężkie, bo będę musiała tu myć tam myć, tam odkurzać, plecy będą bolały. Gdy chciałam iść do sklepu mięsnego na 6 godzin dziennie, powiedział, "że to trzeba umieć kroić, dasz radę"? Do biedronki mówił, żebym nie szła bo się nanoszę. I tak zawsze. Owszem, nie jestem super odważna czy z dobrą kondycją ale gdzie bym nie szukała to argumenty są te same :(

#pracbaza #zalesie #rodzice

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613659596ffb19000ae1bc8a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania nie daj się
Też mi całe życie mówiono co mam robić co jest właściwe i dla mnie lepsze i kiedy pierwszy raz zrobiłam swoje (wywołując też burzę) stałam się szczęśliwym człowiekiem a sukces sam przussedl.

Teraz wiem, że moją córkę będę zawsze wspierać w jej pomysłach i dodawać jej sił i otuchy. A na własne błędy też w życiu powinno być miejsce
  • Odpowiedz
HouiLuioe: Stary cię chce chyba chronić, a ty nie wiesz co to jest praca fizyczna przez 8 godzin, nie będziesz dawała rady przez słabą kondycję to dostaniesz po psychice i będziesz ciągle zdołowana że jesteś gorsza, jak nie potrafisz na rowerze zrobić 3 razy w tygodniu po 50 kilometrów i normalnie funkcjonować to sobie właśnie wyobraź pracę fizyczną jak takie maratony, potem musisz odpoczywać przed i po takiej pracy, dla jednych
  • Odpowiedz