Wpis z mikrobloga

@ulan_mazowiecki: To oczywiste, że Maguire nie jest tyle wart. Jest solidnym obrońcą, który jednak popełnia czasami podstawowe błędy. Cena była tak #!$%@? w kosmos, bo jest Angolem i United potrzebowali do obrony jakiegoś lidera na cito. Mimo wszystko jest naprawdę dobrym obrońcą, który liczę, że mając obok siebie Varane'a będzie prezentował jeszcze wyższy poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@vartan: jak Lewy zostanie selekcjonerem to zobaczysz jak będą #!$%@?ć. Chłop z takimi osiągnięciami, wiedzą i respektem będzie najlepszym trenerem w historii polskiej piłki.
  • Odpowiedz
  • 2
@xortis mam nadzieję...
Mam nadzieję, że nie będzie go interesowało ile zarobi.

Tylko boje się, że dziadki leśne go nie dopuszczą do tego. Wiadomo, tam kasa. Lato #!$%@? się, Boniek mniej, ale również.
Potrzebujemy pasjonata, żywej legendy.
Myślę, że to główny powód, dla którego lewy robił studia i kursy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vartan: No od razu na pewno nie. Najpierw jakiś mocny zagraniczny zespół, a za 20 lat weźmie się za repre xD więc dziady zdążą przeminąć
  • Odpowiedz
Jakby był na którymś etapie kariery choć odrobinę blisko jakości Magłaja to moglby mu tak powiedzieć, a tu jakiś randlm rzuca do jednego z najlepszych obrońców EPL że jest słaby XD Nigdy nie rozumiem, co ludzie widzą w tych niczym nie uzasadnionych trashtalkach ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Wolollolollo: Maguire to taki sam kozak jak Kane. Wielka pompa i #!$%@? zdobyte. Glik i Lewy są bardziej utytuowani niż
  • Odpowiedz
Nadal jednak brakuje nam kogoś, kto dogra do Lewego.

I mamy ostatnie 2-3 lata, aby kogoś znaleźć od tego,


@vartan: A to Zieliński taki nie jest? Przecież nikogo już lepszego nie znajdziesz przez 2-3 lata
  • Odpowiedz
@Chehu: W żadnym aspekcie na całej przestrzeni kariery umiejętności Glika nie były na tym poziomie na którym sa obecnie u Harrego. To ta sama pozycja wiec mozna ich porównać. Po co natomiast porownywać ich trofea? To nie nimi mierzy się jakosc piłkarza bo wychodzi wowczas że najlepszy w historii jest Dani Alves XD

@mszto: Jeśli w piłce chodzu o denerwowanie przeciwnika buractwem to chyba inny sport oglądamy
  • Odpowiedz