Wpis z mikrobloga

@printf:

w 21 wieku ktoś kto nie zna jest trochę analfabetom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak można komuś wytknąć brak znajomości języka obcego, samemu mając problemy z wysławianiem się w języku ojczystym?
  • Odpowiedz
@NanuszJowak91 wydaje mi się, że bardziej by się rzucało w oczy gdyby tego nie zrobił w tej sytuacji. Zablokowanie broniącego w tej akcji było musem, a nie czymś ekstra - co nie oznacza, że nie należą mu się pochwały za to zachowanie :)
  • Odpowiedz
  • 3
@Brydzo Do piłki dopiero niedawno przysiadłem ale to zachowanie polskich komentatorów strasznie nieprofesjonalne się wydawało. Kane wali gola a tam cisza.
Jak oglądasz lola to nawet jak europejscy komentatorzy komentują jak azjatycki zespół masakruje europejski to hypują wszystko i doceniają grę.
IMO żałosna taką stronniczość, szanuje angielskich.
  • Odpowiedz
@Brydzo A zwróćcie uwagę jak Lewandowski się cieszy zaraz po golu. Takie ruchy w stylu "widzicie #!$%@?? Jak chcecie to potraficie! Brawo (ʘʘ)"

Jako piłkarz absolutny mistrz, teraz jeszcze pokazuje postawę kapitana na przynajmniej tym samym poziomie
  • Odpowiedz
@NanuszJowak91: nie zwróciłem na to uwagi w meczu ale faktycznie petarda robota. Dzięki.
Skupiłem się na tym jak Lewy sobie sprytnie zewnętrzną części prawej nogi wystawił piłkę do centry.
  • Odpowiedz