Wpis z mikrobloga

Uwaga #rozdajo dżalapinio po raz drugi.

Jako że na moich krzakach wciąż wiele papryczek Jalapeno których sam nie jestem już w stanie przerobić, to do rozdania 1 kg dżalapinio z wysyłką paczkomatem na mój koszt. Losowanie z osób pulsujących w niedzielę wieczorem.

Jeżeli ktoś ma chęć wesprzeć uprawę, to również sprzedaję po 16 zł za kilogram. Przy zamówieniu powyżej 2 kg dorzucam 0.5 kg w gratisie. Płatność: zwykły przelew, #paypal i #kryptowaluty (#monero #xmr #dash #zcash ale inne też).

Alternatywnie można też kupić na #allegro link do aukcji:
https://allegro.pl/oferta/swierza-papryka-dzlapino-1-kg-11141090085
Na hasło wykop w komentarzu do zamówienia dorzucam 0.5 kg przy zamówieniach powyżej 2 kg.

#chili #chilihead #papryka #papryczki #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #gotujzwykopem #uprawiajzwykopem #rosliny #domowyogrod #rolnictwo #rozdajo
  • 41
@Rain_: na poczatek mieszaj piri piri, jelapeno, habanero az znudza ci sie smaki i przyzwycaisz sie do ostrego. Raz spróbujesz nagiej joloki z selgrosa i zoatsniesz przy tych 3 :) już joloka zabija smak potrawy i #!$%@? chemią, a w selgrosie jest carolina reaper rowniez... Jem masowo ostre ale nie mam odwagi jej kupić i tak pewnie wylądowała by w śmietniku. Te najmocniejsze to do autorskich sosow sie nadaja do podbicia