Wpis z mikrobloga

@fajnypierozek: ostatnio jechałem przez Austrię i w sklepie chciałem zapłacić kartą i baba się mnie pyta czy to visa, ja mówię że tak, a ona że Visą u nich nie można płacić, miała terminal i nie można było płacić Visa, #!$%@? kołchoz xD My tu w polszy mamy eldorado jeżeli chodzi o innowacyjność finansową.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
dobra przejrzałem ten wątek, nie wi jak przykre życie trzeba mieć żeby w sobotni wieczór kilka godzin odpisywać ludziom i tworzyć tak biedackiego baita, współczuję hobby
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: Dajcie juz spokoj z ta gloryfikacja niemiaszkow, gdyby nie usa ktore po 3 latach od zakonczenia wojny im wybaczylo i wpompowalo kupe siana to mam spore watpliwosci jak by to wygladalo. Za to pewne jest to, ze ich bankowosc ssie i kto ma konto w niemieckim banku ten sie w cyrku nie smieje.
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: hah, #!$%@? Amerykanom, który za rachunki płacą czekami, które wysyłają pocztą. A wpłatomat wygląda tak że w podpisanej kopercie wrzucasz hajs do dziury i ktoś kiedyś to wklepuje w komputer i może będziesz miał hajs na koncie za tydzień a może nie. Mogą nam brudne syry myć xD
  • Odpowiedz
@Antonin: sam sobie odpowiedziałeś Xd widziales kumpla ktory ci powie "sluchaj antonin jestem taki tepy, ze muszę brac to co mi wcisną i nie potrafię sobie otworzyć bezplatnego konta"?

XD
  • Odpowiedz
@strongBAD: nie ważne. Amerykanie na was zarabiają gruby hajs a wy jeszcze klaszczecie uszami. To się nazywa sprytne podejście do klienta xD

No chyba, ze myslisz, ze visa i mastercard to polskie firmy?
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: no i #!$%@? z tego, to jest najpopularniejszy środek płatniczy na całym świecie to chyba logiczne że to kosztuje, nie chcesz nie używaj załóż sobie własnego coina i płacz, że go nigdzie nie akceptują ja #!$%@? typie spod kamienia wyszedłeś? xD
  • Odpowiedz
@strongBAD: cos ci się pomyliło. Niemieckie karty są akceptowalne na calym swiecoe tylko polacki blik i amerykanska visa/mastercard ma klopoty z okradaniem klientow w Niemczech.

Jak wam się podoba ruchanie na kasę to nic mi do tego. Lec i płac prowizję amerykanom xD
  • Odpowiedz