Wpis z mikrobloga

Właśnie zostałem pouczony z tematu równouprawnienia, bo śmiałem napisać, że jeśli mężczyzna pracuje 8-10 godzin dziennie, a kobieta jest na macierzyńskim, to powinna zajmować się w tym czasie domem i dziećmi.

Co jest nie tak? Różowa twierdzi, że opieka nad domem i dziećmi powinna być rozłożona po równo. Twierdzi też, że to jest normalna praca.

A więc idąc tokiem jej rozumowania, sprawiedliwe jest, żeby mężczyzna poza swoją pracą dołożył sobie jeszcze połowę jej obowiązków związanych z opieką nad małym dzieckiem. W takim układzie mężczyzna pracuje 1,5 etatu, a kobieta pół etatu. RÓWNOŚĆ XD

Co jest najlepsze? Ja w tym poście pisałem ,że kolega (jego przykład) poświęca każdą wolną chwilę po pracy swoim dzieciom, ale to jest ZA MAŁO XD

#niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #bekazfeministek #p0lka #madka #rozowepaski #bekazpodludzi #karyna
S.....y - Właśnie zostałem pouczony z tematu równouprawnienia, bo śmiałem napisać, że...

źródło: comment_1631526661P9x9vPFzW2tVHzljvLcy1J.jpg

Pobierz
  • 394
  • Odpowiedz
@Biurwysyn: Pajacujesz to dostajesz adekwatną do tego obelgę. Dla mnie czymś normalnym jest, że jak coś jest do zrobienia to się to robi a nie czeka aż ktoś to zrobi za Ciebie. Możesz w swoim wyimaginowanym świecie nazywać to tak jak chcesz, rzeczywistości nie zmienisz, ludzie o Twoich poglądach albo będą wiecznie sami albo nie będą potrafili utrzymać stałego związku z drugą osobą. Zresztą pod tym postem inceli łączy zawsze jedna
  • Odpowiedz
@Biurwysyn: Zapełnienie nastawienie i opróżnienie. Nie będę stał ze stoperem i liczył.

#!$%@? mnie Twoje podejście i łatwość z jaką Ci podchodzi nabijanie sie z ludzi. Do tego jak czytam teksty dotyczące beta czegokolwiek to mi się cofa.

Jest coś do zrobienia w domu to to robie. Wychowujemy razem gówniaka, jak moge sie jakoś przyłożyć do tego i pomóc babie w domu to to robie.
  • Odpowiedz
@Biurwysyn: To po co te teksty o beta oscylatorach i innym wyimaginowanym gównie? Ty moze robisz zmywarke w 20 minut nie bardzo rozumiem co to za różnica. Godzinny spacer, nawet nie rozumiem co Cie w tym dziwi stary.

A myslisz ze moja mloda to by wolała siedzieć w domu? Gowniak jest mały to siedzi na rodzicielskim, ten fakt nagle nie daje jej uprawnień do #!$%@? przy wszystkim w domu.

Nie wiem,
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: dlatego urlop macierzyński powinien być brany pół na pół. Wolałabym chodzić na 8 godzin do pracy, gdzie przebywam z inteligentnymi osobami, mogę się wystroić, porozmawiać niż siedzieć całymi dniami z guwniakiem.

Unia Europejska niby pracowała nad takim rozwiązaniem, ma ono same plusy. Rodzice mogą lepiej zrozumieć siebie nawzajem, ojciec nawiązuję bliżą więź z dzieckiem. Jednak większość kobiet na to chętna nie jest, co w moim odczuciu powinno być normą
  • Odpowiedz