Wpis z mikrobloga

Na początku mówili że chodzi tylko o zdeformowane płody, teraz idą o krok dalej i chcą zakazu aborcji gdy kobieta zostanie zgwałcona, oraz gdy jej życie zagrożone jest przez wadliwą ciążę. 22 września składają podpisy pod inicjatywą ustawodawczą całkowicie zakazującej aborcji w Polsce.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #prawo #aborcja #rozowepaski #gorzkiezale
saakaszi - Na początku mówili że chodzi tylko o zdeformowane płody, teraz idą o krok ...

źródło: comment_1631607541U97m4LaReTmdOKfCeonYIP.jpg

Pobierz
  • 54
@saakaszi: i bardzo dobrze. Chyba tylko ta terapia szokowa coś zmieni w tym kraju, jeśli kobiety sobie na to dają pozwalać no to nie wiem szczerze co robić by im pomóc w tym xd.
Przeciwnikami legalnej aborcji są w większości mężczyźni, ale i tak kobiety winne, że nie wywalczyły aborcji w patriarchalnym polskim syfie.


@CocoJamboolin: nie no, kobiety nie są winne, ale marzy mi się (wiem, że nierealne) taka sytuacja, w której kobiety solidarnie przestają zachodzić w ciążę, aż do momentu uzyskania pełni praw reprodukcyjnych. Turbokatole, faszole i reszta tego ******** by się po dwóch latach zesrała na miętowo.
e no, kobiety nie są winne, ale marzy mi się (wiem, że nierealne) taka sytuacja, w której kobiety solidarnie przestają zachodzić w ciążę, aż do momentu uzyskania pełni praw reprodukcyjnych.


@bacaa90: Raz, że nikomu tym nie zrobią na złość, bo przecież to obojętnie czy sąsiadka ma dziecko (a nawet posiadanie dziecka jest wadą, bo drze mordę). Dwa, że niektórzy się starają o dziecko przez kilka lat, nie da się zaplanować ciąży.
Na początku mówili że chodzi tylko o zdeformowane płody


@saakaszi: nie prawda. Od początku mówili, że chcą całkowitego zakazu, to tylko partie mówiły, że chodzi im o "aborcję eugeniczną". Cała ta fundacja Godek już na samym starcie głosiła jak bardzo są upośledzeni, a już na protestach zapowiadali, że będą się starać o całkowity zakaz, nawet w przypadku ochrony zdrowia matki lub gwałtu.