Wpis z mikrobloga

Trzeba zejść z szlaku przez krzaki i ukazuje się to piękne miejsce. Dawno nie widziałem tak pięknego miejsca w #gory #tatry #fotografia #mojezdjecie

W poniedziałek mam zamiar zrobić taki trip:
https://mapa-turystyczna.pl/route?q=49.2767216,19.8858869;49.2376980,19.8674330;49.2216060,19.8958650;49.2358730,19.9192000;49.2767220,19.8858870&utm_source=android_app&utm_medium=share&utm_campaign=share_route

Spoko trasa?
Kruszyn99 - Trzeba zejść z szlaku przez krzaki i ukazuje się to piękne miejsce. Dawno...

źródło: comment_16317793689PA7PHi1R72BeNjWgslNYj.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Kruszyn99: trasa bardzo fajna, chociaż ja preferuję w drugą stronę - lepiej i ciekawiej się wychodzi Kobylarzowym, a schodzi Tomanową. Ale to tylko moje preferencje :)
  • Odpowiedz
@MaX2oo: po drodze jaskinie chce zachaczyc. Na mapie ich nie oznaczalem. W drugą stronę jeśli bym szedł to już nie będzie nam się chciało pewnie gdyż są one w miarę na początku
  • Odpowiedz
Widać że nie pierwszy raz ktoś tam był.


@Kruszyn99: A no to spoko. Jak będzie nasrane to tez klocka postawisz?
Nie wolno Ci schodzić ze szlaku i tyle w temacie.
  • Odpowiedz
@mayek: Również zakazane jest wejście do Parlamentu Zjednoczonego Królestwa i Irlandii Północnej ubranym w zbroję, trzeba być #!$%@?ą która musi mieć narzucone prawo aby się do niego stosować bo sam nie wie co jest dobre a co złe.

Nie rozśmieszaj mnie.
  • Odpowiedz
narzucone prawo


@Kruszyn99: To prawo chroni góry przed takimi jak Ty. Wśród znajomych pewnie opowiadasz jak bardzo kochasz góry, a jakbyś mógł to zadeptałbyś je całe.
  • Odpowiedz
@Kruszyn99: w sumie fajna trasa. Przez miętusi na Małołączniak fajnie się nawet szło, Kościeliska zawsze wporzo. Daj znać czy bacówka w Kościeliskiej jest czynna. Jadę za tydzień i jestem ciekaw czy jeszcze zjem tam oscypka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Kruszyn99:

@mayek: Również zakazane jest wejście do Parlamentu Zjednoczonego Królestwa i Irlandii Północnej ubranym w zbroję, trzeba być #!$%@?ą która musi mieć narzucone prawo aby się do niego stosować bo sam nie wie co jest dobre a co złe.


Nie rozśmieszaj mnie


Czy widzisz różnice między archaicznym i martwym prawem a przepisami które mają nadal zastosowanie?

Szkoda ze jesteś osobą która nie rozumie dlaczego niektóre prawa istnieją.

kolega @mayek nie
  • Odpowiedz