Wpis z mikrobloga

Czy istnieje jakaś nielegalna substancja, którą jednak da się zdobyć, a wrzuci nasze życie na wyższe obroty? Codziennie więcej energii, lepszy sen, mózg działający na wyższych obrotach itd. Coś może być nawet z kategorii #narkotyki ale żeby nie polegało to tymczasowym mocy jak się weźmie, a bardziej na regularnym braniu i wtedy zobaczenie efektów. No i coś co nie zrujnuje całkowicie zdrowia.

#narkotykizawszespoko #modafinil #nootropy #psychodeliki #depresja
  • 19
  • Odpowiedz
@Kaczkoman: uprawiam od dawna regularnie, a i tak od pół roku czuję się jak gówno. Badania wszystkie git.
Próbowałem z Modafinilem, ale imo jest on przereklamowany. W dzień wzięcia nawet ok, ale kolejny jest już dwa razy gorszy, bo mózg się nie wysypia, nawet jak weźmie modafinil rano. Próbowałem różne dawki
  • Odpowiedz
@konradowski1995: nie ma takiego magicznego narkotyku, na końcu będziesz musiał brać cały czas żeby żyć normalnie, aż skutki uboczne przewyższa korzyści.
Czujesz się jak gowno może zmień dietę? Zadbaj o jelita, polecam zwracać uwagę na ten temat bo maja niesamowity wpływ na nasze życie i samopoczucie!
Ja np. #!$%@? gluten dalem więcej omega 3 i zieleni i czuje się zupełnie inaczej
  • Odpowiedz
@wolter_wait: jestem uzależniony od fastfoodow, nawet jak mam dobre jedzenie w lodówce - mam wykupiony bardzo smaczny i porządny catering - to i tak myślę że zjadłbym McDonalda.

Najgorsze są momenty po zjedzeniu normalnego posiłku. Strasznie mnie ciągnie wtedy żeby się nazrec jakiegoś syfu albo chociaż słodyczy, laysow itd. Zabijam to z reguły kawą.
Ograniczyłem fastfoody, bo tyje od nich, jak odkładam je na bok, to waga spada. No i wiem
  • Odpowiedz
@konradowski1995: kawa, herbata - najskuteczniejsze nootropy. Niestety psuja sen, dlatego trzeba uważać.

Aby utrzymać stabilny poziom energii, najlepiej wrzucać kofeinowy napitek co 4 godziny, przy czym kawa najpóźniej gdzieś do 12, czarna herbata do 17 a zielona do 19-20 godziny
  • Odpowiedz
Próbowałem z Modafinilem


@konradowski1995: Mi po nim zdecydowanie spadła chęć jedzenia, wystarcza mi jeden posiłek dziennie zamiast dwóch, oraz nie mam ochoty na słodycze, dzisisja nawet na siłę zjadłem czekoladę to widzę, że ona mi bardzo słabo smakuje,

A jak z piwem? Ja jestem piwowarem domowym i najlepsza rzecz jaka jest to gdy uwarzę sobie piwo pszeniczne 7Blg, 2% alkoholu, w dwóch wersjach, kwaśnej i zwykłej, super napój zamiast tych wszystkich
  • Odpowiedz
@konradowski1995: Mikrodawkowanie LSD. Prawie od 6 lat tak robię, ale od tego czasu i tak mało kto podchwycił.

Tutaj moje wpisy mirko na ten temat:

https://www.wykop.pl/wpis/16833021/od-jakchs-2-miesiecy-biore-regularnie-lsd-w-mikrod/ (5 lat temu)
https://www.wykop.pl/wpis/45467611/w-stanach-zostal-niedawno-ufundowany-center-for-ps/ (update 2 lata temu)

Do tej pory brak negatywnych konsekwencji zdrowotnych i dalej dziala jednakowo jak za pierwszym razem. Jeden z lepszych nawykow jaki wybralem w zyciu.
  • Odpowiedz
@jegertilbake: 2-dniowe przerwy czyli bierzesz co 3 dni, czy co jakiś czas (jaki?) robisz przerwę?

Może się zainteresuję, choć 2 dni mieć fajne na tydzień, a 5 kiepskich, to nie wiem czy to jest to czego szukam. Może polepszyć swój każdy dzień
  • Odpowiedz
@konradowski1995: Szczerze polecam coś takiego.

https://mothersprotect.com/produkt/czarodziej/

Sam stosuje od czasu do czasu i rzeczywiscie odczuwam wzrost poziomu energii i checi do robienia czegos czy cwiczenia. Do tego jak pisza:

"Czarodziej poprawia też wchłanialność składników odżywczych z pokarmów, zarówno mikro jak i makro, więc może się zdarzyć sytuacja, że zmniejszy się apetyt o jakieś 10-20"

Nie jest to najtansze rozwiazanie, ale w moim odczuciu skuteczne.

Ogolnie polecam zrobic test adaptogeny na tej
  • Odpowiedz