Wpis z mikrobloga

@R2D2_z_Sosnowca: jaki znowu hejt. Ten film był po prostu bezdennie #!$%@?, tak #!$%@?, że jak go oglądałem w zaciszu domowym, przygotowany na niesamowite przeżycie, miałem ochotę po godzinie wywiercić sobie dziurę w głowie i spróbować jakoś to PTSD które niewątpliwie miałem zaraz wykształcić wywalić.

Ale hehehe wiecie Nolan, patetyczna muzyka króla ghostwriterow, kosmos, mądre słowa to musi być dobre. Dupa tam, przeintelektualizowany chłam który miał aspiracje na bycie Odyseja Kosmiczna, a
@wiktorek_pl: doceniam świetne podejście do pokazywania rzeczy o których nam się nie śniło - w sposób realistyczny, po konsultacjach z naukowcami. Doceniam też świetne zdjęcia, ale to jest film fabularny a nie dokument na Discovery i powinien angażować i być ciekawy pod względem fabuły
@wiktorek_pl: jeżeli ci się podoba to dobrze - znaczy że jest dobrym filmem. Ale mi się nie podoba absolutnie. Mało co mnie tak wkurza w filmach jak nieironiczny patos, jak dialogi próbujące na siłę być czymś więcej niż naprawdę są. Jak fabuła której jedynym celem jest próba wywołania melancholii w widzu. No nie zrozumiem nigdy jak się można w tym rozsmakować także się nie dogadamy.
@josedra52: niestety miałem już wątpliwą przyjemność dyskutować z Nie_RabarbaR. Dziewczyna ma wielkie przekonanie o własnej racji problem polega na tym, że nie wie co to argumentacja i nie potrafi czytać ze zrozumieniem. No ale racja zawsze po jej stronie...
@xydeN-: Ten film można porównać do wpatrywania się w gwiazdy w sierpniowe niebo, i dziwnym zarówno niepokojącym, jak i kojącym odczuciu, że człowiek jest tylko pyłem na peryferiach czegoś wielkiego, ponad jego wyobrażenia.
Tak samo w tym filmie, gdzie twórcy próbowali to co nas wyróżnia i czyni nas człowiekiem i w naszym zamyśle wyjątkowym, wrzucić i skonfrontować z zimnym (a raczej niezrozumiałym dla nas) wszechświatem.
Jeden z najlepszych filmów jaki kiedykolwiek
@Nie_RabarbaR: I na tych imprezach też wyzywacie od debili za używanie sarkazmu? Następnym razem będę pamiętać aby dla takich jak Ty zostawić na końcu #pdk

Miłego dnia.

@SlimKirby: No na to wychodzi. Ciężko musi być z Nią na imprezach jeśli jest się osobą lubiącą śmieszkować bo to zdaje się ten typ człowieka który po usłyszeniu suchara zamiast się zaśmiać z jego czerstwości wyzwie autora od debili i powie, że to
@Issac: Ma to jakieś znaczenie? odpisuje jakiemuś przygłupowi, który krytykę tego filmu będzie sprowadzał do tego, że ktoś jest bezdusznym pozbawionym emocji gimbem. Ma się film prawo nie podobać, nawet bardzo i im bardziej ktoś będzie cisnął ad personam po kimś, kto tego filmu nie lubi, tym mocniej będziemy tą niechęć akcentować i odpowiadać ostro, bez litości i czasem również z obrazami. Deal with it.

A to co lubimy oglądać nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojtanowsky: jestem ciekaw jaki film wg Ciebie dobry, bo skoro Interstelar uważasz przez wielu za absolutny majstersztyk pod wieloma względami, to chciałbym obejrzeć coś jeszcze lepszego.
@Issac: Skoro uważam interstellar za totalnie przeintelektualizowane gówno, to uważam że zajebiście wiele filmów jest lepszych od niego. A to za jakie arcydzieło niektórzy go mają? Ich prawo, niektórzy walili konia do 3 części Star Warsów, inni po niej #!$%@? po całości, niektórzy uważają że Alien jest nudny, ale już Alien vs Predator się oglądało zajebiście itd itd. Sam wykształcam opinię o dziele i z tego jestem wybitnie niezadowolony, ale prawdę