Wpis z mikrobloga

#perfumy Witam Mirki kochane. Poszukuję perfum (wody toaletowej) Dior HOMME. Zmieniła się w nich ostatnio nuta zapachowa, a ja poszukuje tych sprzed zmiany. Jeśli coś pomieszałem to z góry przepraszam(jestem zielony). Jeśli takowe są już niedostępne to tez będę wdzięczny za info.
Pozdeawiam.
  • 7
@wajchowski:

https://www.my-origines.com/en/dior-homme-edt.html

tu masz Dior Homme Original, który nawiązuje do klasycznego Diora Homme. Obecnie najlepsza opcja. Jeśli chcesz szukać koniecznie Diora Homme w starej szacie to dostaniesz go w podobnej cenie z drugiej ręki tylko uważaj bo wiekszość ludzi sprzedaje roczniki 2018 jako vintage w cenach kosmicznych co w ogóle się nie opłaca. Ja bym wszedł w Original.

Sytuacja ogólnie wyglada tak, że stary DH juz jest niedostępny bo przeszedł zmianę
@KlakierKSW: 300/100ml. Więcej bym nie dał. Nie wiem nawet czy tyle bym zapłacił. Bywają oferty po ok 500/600zł za DH 2005 ze srebrną rurą (pierwsze wydanie). Co prawda to się trafia tylko raz na jakiś czas. Ale 2013 to żaden super rocznik. Chyba, że mowa o Dior Homme Intense - tu już jest różnica.
2013 to nie jest żaden vintage tak samo jak 2018 przed zmianą szaty. Widziałem kilka takich aukcji