Wpis z mikrobloga

Hej. Podrzucam filmik z atmosferą biegów w Grodzisku Wielkopolskim.

Zaczyna się od odliczania z pominiętą piątką. Rozumiem angielską artylerię, gdzie zwyczajowo pomija się 'five', bo brzmi zbyt podobnie do 'fire', ale tutaj było to co najmniej zaskakujące
Potem to już tylko klimat biegów w Grodzisku. Spontaniczni kibice, jedni roztańczeni, inni solidnie przygotowani do kibicowania, jeszcze inni po prostu przechodzili i udzieliła im się atmosfera. Do tego zorganizowane grupy taneczne, muzyczne. Na trasie nie można było się nudzić.
A na deser kilka reakcji biegaczy na finiszu

https://www.youtube.com/watch?v=0cOsx-jU6n8
#bieganie #grodziskwielkopolski
  • 5
@blazko: Generalnie to jest zamiast Półmaratonu Słowaka, który jest zwykle z jeszcze większą pompą robiony. I faktycznie kibiców można spodziewać się na całej długości trasy. Fajnie taki doping niesie.
A jeśli chodzi o zespoły muzyczne z perkusją rozstawione na trasach to mam wrażenie, że jest to stały element w niektórych biegach (Wroniecka Dycha, czy Bieg Niepodległości w Luboniu, gdzie nawet dwie ekipy na trasie były ( ͡° ͜ʖ ͡
@dr_wooky: Grodzisk TOP niech wraca połówka i jestem :D dyszka w tym roku nie przypasowała ale widze 0 zmian. Dalej TOP bieg w kraju gdzie całe miasto i mieszkańcy cieszą się, że jest impreza a nie tylko "#!$%@? do lasu a nie ulice blokować" "do sklepu nie mogę dojechać hurr durr"