Wpis z mikrobloga

Grał ktoś? Pamiętam, jak pykałem w to za dzieciaka. Chyba nie przeszedłem całej gry, bo zatrzymywałem się gdzieś na 3 postaci. Najbardziej obsrany byłem jak musiałem walczyć z tym wielkim potworem co siedział najpierw w jakiejś maszynie, a potem wyszedł walczyc

#gry #grypc #grykomputerowe #niebieskiepaski #rozrywka
S.....y - Grał ktoś? Pamiętam, jak pykałem w to za dzieciaka. Chyba nie przeszedłem c...

źródło: comment_1631951774gHotSQGZbQZpJjibYlTGyb.jpg

Pobierz
  • 28
@Fr0g6ster: Moze spróbuję. Od lat bardzo mało gram, w zeszłym roku w mękach przeszedłem GTA V, w tym roku właśnie skończyłem trylogię Masz Effect i jestem zachwycony, chce jeszcze raz, tylko wiem, że i tak skończę tak samo bo nie dam rady grać złą postacią. Teraz zaczynam Dead Spacer i jest dobrze. Najlepsze jest to, że gram tak mało, że grafika w tych wszystkich grach jest dla mnie zajebista bo zatrzymałem
@Sok_Mandarynkowy: pewnie, że było grane. Szczerze mówiąc nawet wolę MDK1. Soundtrack w obydwu tytułach jest wyśmienity.

@dev0n: no masz, chyba żeś namówił :D Mam gdzieś jeszcze oryginalną płytkę. Jeśli sacrifice to tylko w polskiej wersji językowej. Mega klimat i możliwość dokonywania wyborów co misję. Fajna sprawa
@toodrunktofuck: To w takim razie może Ci ciężko podejść. Na początku może wydawać się cały setup dziwny, mechanika tak samo. Jak już ogarniesz rozwalanie ołtarzy innych bogów i pożeranie dusz to powinno załapać