Wpis z mikrobloga

@Marek1991 Pytanie - czy łatwiej zostać najlepszym piłkarzem czy siatkarzem na świecie? No #!$%@? łatwiej siatkarzem bo masz x10000 mniej osób do pokonania na szczyt. Czemu ? Bo tym sportem się interesuje z 8 krajów z czego 4 na poważnie. To samo w żużlu i skokach. Gdyby nagle Amerykanie czy Chińczycy stwierdzili #!$%@? - przekładamy szkolenie z kosza/ pingponga na siatkę czy żużel- , Polska spada do 2 tieru.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@john_wall: Ale Ameryka jest dobra w siatkę.
I nie, nie wyjezdzaj mi z tekstami, że aaaleee wtedy to by dopiero zaczęli trenować, konkurencja, pieniądze itp bo plujesz w mordę wszystkim zawodowcom, którzy naprawdę mają wszystko co potrzebne do zajebistego rozwoju i ciężko zapierniczają żeby osiągnąć swój poziom alias Christienson, Anderson.
A Chińczycy? Japońce podobne wariaty, w siatkę inwestują, a jednak czołówką nie są.

Jestem fanem i siatki i piłki nożnej. Nie
@Lohengrin Ameryka jest dobra mimo że ich liga zawodowa - przypomina nasze powiatowe mistrzostwa na halach szkół. Niech by dobili do popularności 1/3 NBA i młodzi chłopcy po Bronxach zamiast rzucać do kosza, zaczęli ćwiczyć siatkę. Przecież to masz Dream Team na każde IO, MŚ.

I nikomu nie pluje w mordę, poprosti taka a nie inna jest koniunktura na sport w danych/ krajach .

Chińczycy inwestują we wszystko co ma być na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lohengrin Ameryka jest dobra mimo że ich liga zawodowa - przypomina nasze powiatowe mistrzostwa na halach szkół. Niech by dobili do popularności 1/3 NBA i młodzi chłopcy po Bronxach zamiast rzucać do kosza, zaczęli ćwiczyć siatkę. Przecież to masz Dream Team na każde IO, MŚ.


I nikomu nie pluje w mordę, poprosti taka a nie inna jest koniunktura na sport w danych/ krajach .


Chińczycy inwestują we wszystko co ma być na
że nie możemy doceniać sukcesów siatkarzy bo to nie tak popularny sport jak noga


@Lohengrin: byczq, tylko, żę to ludzie typu @Marek1991 robią jakieś wojny. Generalnie piłkarze i kibice mają #!$%@? w siatkówkę. To fani siatki (i sami siatkarze) mają ból dupy, że nie mają zainteresowania i hajsu jak piłkarze.
I nigdy nie będą mieć.

Mogę ci podlinkować mnóstwo wywiadów z bólem dupy siatkarzy w stosunku do piłkarzy a nie znajdziesz
@Piotr_Rupik: @drim: ale siatkarzy boli dupa ja im się wytyka brak konkurencji i niską popularność w innych krajach.

To tak jak w skokach narciarskich gdzie rywalizuje 5 państw i wielka podjarka polskimi orłami, a gdyby w Afryce na Kilimandżaro wybudowali skocznie to juz by tak łatwo nie było bo wiadomo, że mokebe bardziej skoczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)