Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Pamiętacie jak w TV Polsat był facet, który codzienne przekazywał energię wodzie w butelce?

Program nazywał się "Ręce które leczą".

Do dziś pamiętam ten tekst "A teraz odrywamy ręce, odrzucamy, jakbyśmy coś strzepywali i klaszczemy"

#gimbynieznajo #telefony #heheszki #polska #ciekawostki
Pobierz
źródło: comment_16319933217qvooFG5ya91vMsevG0hx1.jpg
  • 17
@Caracas W Podkowie Leśnej były te seanse uzdrowicielskie Nawet niedawno odszukałem to miejsce i zrobiłem zdjęcia. Wygląda na opuszczone, a wtedy każdego ranka ponad 100 osób koczowało rano przed otwarciem. Z całej Polski ludzie przyjeżdżali.
@Caracas: Zbyszek Nowak z Podkowy leśnej, znalazł sobie taki sposób na życie w którym trwa do dziś :D Pamiętam jak byłem mały było w niedziele słychac oklaski z mieszkania obok, po jakimś czasie okazało sie że oglądali ten program i przekaz energii :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@acidn: Ale kwiatki. Akurat pracuje jako starszy oficer na statkach (żegluga międzynarodowa największe kontenerowce świata) nie ma czegoś takiego jak PATENT kapitana żeglugi wielkiej xD. To tytuł na który musisz mieć masę uprawnień, skończone specjalistyczne kursy + akademia morska i wykonywać czynnie zawód bo przepada jak nie wypływasz wymaganego roku w ciągu 5 lat.

Patent kapitana żeglugi wielkiej ja #!$%@? xD

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Kapitan_%C5%BCeglugi_wielkiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@acidn: a w ogóle żeby dostac Kapitana musisz wcześniej pracować za oficera wachtowego (minimum rok) + skończyć kurs oraz egzamin na starszego oficera plywac za niego rok + skończyć kurs i egzamin na kapitana a i tak nik Ci awansu nie da tak szybko (minimum od 3 oficera do starego to 10-12 lat na morzu)