Wpis z mikrobloga

@Wszystko_albo_nic:

ależ jak ja bym śmiał wątpić. Sam styl wypowiedzi i rzeczowość argumentów sugeruje, że gość jest co najmniej szefem oddziału pulmonologii w szpitalu uniwersyteckim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@arysto2011 poka zdjęcie choćby pielęgniarskiego pwz i zamykam japę po wsze czasy. Jak ty jesteś medyczny w jakimkolwiek stopniu, to ja jestem miss Polonia.
  • Odpowiedz
a ty kim jestes, co sie wypowiadasz jakbys wszystkie rozumy pozjadal? Jakie to dyplomy uzyskales


Takie, które pozwoliły zyskać nieprzecenioną umiejętność krytycznego spojrzenia na własną niewiedzę. Takie, które zafundowały mi szacunek dla metody naukowej i obrzydzenie dla foliarskich bredni.
@Wszystko_albo_nic:
  • Odpowiedz
@Wszystko_albo_nic:

o jakim poziomie dyskusji chcesz rozmawiać wrzucając takie popłuczyny? Litości. Ty opierasz się na wierze. Ja opieram się na faktach. Taka jest między nami różnica. Ty uważasz, że leczyło się ludzi z katarkiem, a ja odbierałem telefony od lekarzy bo się tlen na oddziale kończył, a łóżek nie ma już w całym województwie, a na dole jeszcze dwóch 50+ siedzi z saturacją poniżej 80.
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: zrozum, ze prawda lezy gdzies posrodku. Na twoim oddziale Polska sie nie konczy. Brak diagnostyki i mozliwosci pojscia do lekarza, leczenia wczesnych objawow zabija ludzi. Zabija tez nie leczenie raka i innych chorob oprocz covida. Rozumiem, ze ciezko wyjsc ze swojego pudelka. Dramatyzowanie i sianie paniki nikomu nie pomaga. Zamykanie oddzialow tez nie. Jakie masz rozwiazanie tej sytuacji? Popelnic samobojstwo od razu? Nie wychodzic z domu?
  • Odpowiedz