Wpis z mikrobloga

@kryptonim_putas: Serio? O to chodzi? To o czym piszesz, to debilne procedury i zamykanie szpitali specjalistycznych i przekształcanie na placówki opiekujące się ludźmi z katarem. Odwoływanie zaplanowanych zabiegów, zamykanie przychodni specjalistycznych i zamienianie tego na teleporady.
  • Odpowiedz
na placówki opiekujące się ludźmi z katarem


Wiem, że ciężko mi będzie wytłumaczyć to komuś z ujemnym IQ, ale katar nie powoduje zgonów w wyniku ostrej niewydolności oddechowej spowodowanej śródmiąższowym zapaleniem płuc. Jesienią tamtego roku w Polsce brakowało miejsc dla pacjentów oiomowych, a wśród szurów wciąż krąży idiotyczny slogan, że hospitalizuje się osoby z katarkiem.

Ok. Wierzysz w spiseg i big pharma, konspiracyjną zmowę lekarzy, pielęgniarek i wirusologów - twoja sprawa, nie
  • Odpowiedz
moze zamiast czekac, az beda mieli ostra niewydolnosc oddechowa, to by leczyli ludzi, a nie zamykali na kwarantannie w domach


Proste! Kurła, że też nikt nigdy na to nie wpadł! A powiesz mi, jak leczyć śródmiąższowe zapalenie płuc o wirusowej etiologii? Cały świat medyczny na to czeka!

@Wszystko_albo_nic:
  • Odpowiedz
ak mi sie skojarzylo: Dozylismy takich czasow, kiedy lekarz nas nie przyjmie, poniewaz mozemy byc chorzy


Dożyliśmy czasów, w których ludziom z trójkami z pszyry się wydaje, że mogą stawać w szranki z prof. dr n. med., którzy literki przed nazwiskiem zdobywali latami w wąskich dziedzinach.

@Wszystko_albo_nic:
  • Odpowiedz
Podaj statystyki ilu takich bylo na ilosc pacjentow, ktorych zabily zamkniete przychodnie i brak dostepu do specjalistycznego leczenia.


Nikt bez ostrej niewydolności spowodowanej właśnie śzp nie był hospitalizowany z powodu COVID-19 więc sam sobie znajdź. Rozumiem, że ilość trupów na takiej tuzie intelektu nie robi wrażenia. Cóż począć.

PS. Co do drugiego postu. Błagam, nie wycieraj sobie gęby "argumentami" bo nawet koło żadnego nie stałeś. Pokory więcej bo przypominasz gołębia, z którym
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: Lekarze, pielęgniarki, obsady karetek dostawały KOWIDOWE DODATKI! Jakbyś miał pracować i robić coś za X złotych, ale w przypadku wykrycia lipnej choroby, którą ma prawie każdy dostać 10 razy X, to co byś robił?
  • Odpowiedz
Dożyliśmy czasów, w których ludziom z trójkami z pszyry się wydaje, że mogą stawać w szranki z prof. dr n. med., którzy literki przed nazwiskiem zdobywali latami w wąskich dziedzinach.


@kryptonim_putas: Widzisz kryptonim_"P"/K"utas. Ja te wszystkie literki przed nazwiskiem mam. W odróżnieniu od Ciebie.
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: chyba pomyliles osobe do ktorej odpisujesz. Relaks
Mysle, ze kolege @Arysto2011 raczej nie przerazaja twoje "intelektualno - naukowe' wpisy i o burzy cytokinowej moglby ci naprawde duzo napisac
Cale szczescie, ze internet daje jakas tam anonimowosc, bo sprawdzilibysmy twoj poziom IQ i te habilitacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz