Wpis z mikrobloga

@Hogataa26: typowa dziewczyna ala instagram. Ona ledwo żyje bez telefonu . Jest atencjuszką, która przeżywa, że w porównaniu do nowych 2 dziewczyn jest brzydka. No prośba.

Z drugiej strony na bank jest pewna grupa odbiorców, którym odpowiadają jej cechy charakteru oraz aparycja. Osobiście uważam, że dziewczyna ma za duzo tatuaży i powinna być minimalnie szczuplejsza. Może przesadziłem z grubasem, ale to tylko moja opinia jak widać, więc nie rozumiem problemu.

Jednakże
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: ma ladna twarz, figure tez ma spoko.
Moim zdaniem ona zderzyla sie teraz z ludzmi, jakimi nie otacza sie na codzien w UK.
Sama mowila, ze tam ciagle imprezuje a wiadomo po paru drinkach latwiej jest pogadac posmiac sie na luzie a jak cos nie gra to poporstu wyjsc.
Tutaj musi prowadzic normalne rozmowy czasami nawet powazne. Sama ostatnio mowila ze ja to wkurza a wkurza bo nie umie tak.
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: popieram w opór. Jest młoda i głupia i przejmuje się opinią byłego, który zapewnię powiedział jej to pod wpływem złości a teraz chodzi i każdemu klepie, ze jest brzydka. Poza tym odkad powiedziała ze zdradziła chłopaka to jakoś straciła w moich oczach, to nie laska, która będzie w życiu miała stabilizację bo jej ciagle mało wrażeń i tego czegoś. Armando się jej znudził sekundę po oficjalnym sparowaniu się. Ogólnie myśle,
  • Odpowiedz
@Twoja__Pani: Popatrz jakie twoje koleżanki piszą "psychologiczne argumenty"

Ja też obiektywnie staram się patrzeć, ale po tych programach widzę, że ciężko stworzyć relacje z kobietą jak jest się poważnym. Na własnym przykładzie powiem, że laska powiedziała ze traktuje mnie jak kolegę bo jej pokazałem zdjęcie mojej świeżo kupionej działki pod dom. xD
Pewnie ktoś powie, że nie byłem w jej typie, ale moje zdjęcia widziała. Jako facet nie potrafie i nie
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: No takie są laski, jedna część ma coś w głowie a druga niekoniecznie ale wierze, że to po prostu wiek dojrzewania umysłowego XD

Tak btw. jak cenowo idą działki? Trafiłeś na okazje?
  • Odpowiedz