Wpis z mikrobloga

Rozmawiałem dzisiaj ze znajomą na temat problemów w #gdansk. Jako jeden z wielu, wymieniilrn kulturę parkowania kierowców i władze miasta ktore nic z tym nie robią. Rozjechane trawniki, czy samochód zaparkowany na środku chodnika, to u nas norma. No i mówię jej, ze jak widzę cos takiego w swojej okolicy, to najpierw zawsze staram sie pogadac, a jak to nic nie daje, to zgłaszam na SM. Co od niej uslyszalem?
Że jestem j@banym KONFIDENTEM.
Tak prosze panstwa; nie chcesz miec rozjechanego trawnika pod chatą? nie chcesz placic z podatków co parę łat za naprawy chodnikow? Zgłaszasz łamanie przepisów? Dzwonisz na policje jak ktos okrada sklep?
JESTES KONFIDENTEM
Foto dla podglądu jak ludzie parkują w Gdańsku:
#samochodoza #patologiazewsi #policja #prawo #p0lka
Pobierz bambaryua - Rozmawiałem dzisiaj ze znajomą na temat problemów w #gdansk. Jako jeden z...
źródło: comment_163215063668FEzaFVyujAVwnFrklMpi.jpg
  • 27
@bambaryua:

nie chcesz placic z podatków co parę łat za naprawy chodnikow?


Może ci źle parkujący płacą 5 x więcej niż ty podatków i chcą, aby szły na naprawę chodników.
@bambaryua: Po to takie gdybanie, że wszyscy zrzucamy się w podatkach na różne rzeczy. I nie lubię takiego pitolenia, że ohoho nie chce w podatkach na chodniki dawać.
Ja nie chce w podatkach dawać na ścieżki rowerowe, po których jeździ może 30% rowerzystów. Bo to pieniądze wyrzucone w błoto. Jednak akceptuje to i rozumiem, że solidarnie rzucamy się razem na różne rzeczy, nawet takie które nam się nie podobają.
Po to takie gdybanie, że wszyscy zrzucamy się w podatkach na różne rzeczy. I nie lubię takiego pitolenia, że ohoho nie chce w podatkach na chodniki dawać.


@haosek: Co to za kulawe myślenie? Idąc tym tokiem rozumowania mogę sobie srać na chodnik i rozsmarowywać kał na przystanku bo 'chce żeby z moich podatków to sprzątali'.
Nie ważne co Ty chcesz - jednostki ze zdjęcia łamią przepisy i na tym się dyskusja
Co to za kulawe myślenie? Idąc tym tokiem rozumowania mogę sobie srać na chodnik i rozsmarowywać kał na przystanku bo 'chce żeby z moich podatków to sprzątali'.

Nie ważne co Ty chcesz - jednostki ze zdjęcia łamią przepisy i na tym się dyskusja kończy.


@ATAT-2: Ale ja nigdzie nie usprawiedliwiłem źle parkującego i nigdzie nie neguje tego, że osoby na tych foto łamią przepisy xD. Po co mi imputujesz coś czego
@ATAT-2: ¯\_(ツ)_/¯ Szkoda dyskutować, wszystko wiesz najlepiej xD całą litanie rzeczy mi przypisałeś, o których nawet nie wspomniałem i nie pomyślałem. Jeszcze ta korelacja między podatkami i złym parkowaniem. Zamykam temat, bo szkoda czasu na jałowe dyskusję.
@ATAT-2: ¯\_(ツ)_/¯ Na serio uważasz, że to zdanie świadczy o tym, że bronie źle parkujących i popieram parkowanie w takim miejscu?
Sorry, że muszę to pisać tak patologicznie prosto:
- Nie popieram źle parkujących i sam staram się parkować jak najbardziej przepisowo i bezpiecznie
- Nie popieram parkowania w takim miejscu
- Moje posty odnosiły się do chęci lub niechęci na "zrzucanie się" na coś w podatkach. Chciałem zwrócić uwagę, że