Wpis z mikrobloga

Rozmawiałem dzisiaj ze znajomą na temat problemów w #gdansk. Jako jeden z wielu, wymieniilrn kulturę parkowania kierowców i władze miasta ktore nic z tym nie robią. Rozjechane trawniki, czy samochód zaparkowany na środku chodnika, to u nas norma. No i mówię jej, ze jak widzę cos takiego w swojej okolicy, to najpierw zawsze staram sie pogadac, a jak to nic nie daje, to zgłaszam na SM. Co od niej uslyszalem?
Że jestem j@banym KONFIDENTEM.
Tak prosze panstwa; nie chcesz miec rozjechanego trawnika pod chatą? nie chcesz placic z podatków co parę łat za naprawy chodnikow? Zgłaszasz łamanie przepisów? Dzwonisz na policje jak ktos okrada sklep?
JESTES KONFIDENTEM
Foto dla podglądu jak ludzie parkują w Gdańsku:
#samochodoza #patologiazewsi #policja #prawo #p0lka
bambaryua - Rozmawiałem dzisiaj ze znajomą na temat problemów w #gdansk. Jako jeden z...

źródło: comment_163215063668FEzaFVyujAVwnFrklMpi.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
Na serio uważasz, że to zdanie świadczy o tym, że bronie źle parkujących i popieram parkowanie w takim miejscu?


@haosek: Ależ w żadnym wypadku. Odnosi się jedynie do twojego zdziwienia jak to mogłem połączyć złe parkowanie z podatkami. Cóż, KTOŚ mi to zasugerował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bambaryua: Ludzie nie parkują tak w Gdańsku. Ludzie parkują tak w każdym dużym mieście, z wielu powodów, które długo pozostaną nierozwiązywalne. Są to m.in. brak kultury, brak miejsc parkingowych, brak służb, niewielkie kary, trudna wykrywalność sprawców, całkowicie dziurawe prawo wykroczeń i wiele, wiele innych.
  • Odpowiedz
@magiol: jak kogoś nie stać na parkowanie to niech rowerem #!$%@?. Mam dwa duże auta, jedno ponad 5.1m długości, mieszkam w Warszawie gdzie ciężko o dobre miejsce a jakoś nie parkuje po trawnikach jak ostatni zjeb.
  • Odpowiedz
  • 2
@Fajoski problem jest trochę większy niż ci się wydaje, zwłaszcza w Gdańsku. U nas infrastruktura drogowa bardzo kuleje, nie ma nawet płatnych parkingów w wystarczającej ilości a każda droga wygląda jak szwajcarski sklep, polecam kiedyś przyjechać z wypucowanej warszawki jako stolicy i zobaczyć jak to wygląda w Gdańsku a jest co zobaczyć bo z roku na rok jest tylko gorzej
  • Odpowiedz
@bambaryua Panie nie przejmuj się. Ja ostatnio wracając rowerkiem z pracy spotkałem cierpa wjeżdżającego po ciągu pieszo rowerowym. Warczał na dziadka zwracającego mu uwagę, więc też się zatrzymałem i wdałem się z nim w polemikę. Dawno takiego chama i buca nie spotkałem, a żeby było śmieszniej to poczułem od niego dość mocno wóde XDD. Za to buractwo, pijaństwo i dodatkowo wożenie pasażerów na bombie Pan cierp włączył mój tryb #!$%@?, więc zrobiłem
slabyslabek - @bambaryua Panie nie przejmuj się. Ja ostatnio wracając rowerkiem z pra...

źródło: comment_1632171831CVmqm3OA214H9Ak1E4cgdJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz