Wpis z mikrobloga

xD pozdrawiam tych którzy śmiali się pod moim wpisem, że napisalem, że Nitro może zawalczyć na Fame 12 z Wardęga, ale nie jest to pewne i daje na to 30%, ale na to, że w najbliższym czasie zawalczy to daje 90%, oczywiście napisałem powody itd. Przed chwilą Nitro na live powiedzial, że był od krok od podpisania umowy na walkę z Wardęga na Fame 12, ale finalnie nie zgodził się bo jego zdaniem słabe to by było, że widzowie by kupili PPV specjalnie na jego walke, a nic ciekawego by nie zobaczyli bo nie nauczy się niczego w 2 tygodnie. Dodał tez, że negocjował z 3 federacjami i niedługo wszyscy dowiedzą się co jest 5, jeszcze raz pozdrawiam ekspertów którzy pisali, że #!$%@? głupoty :v

#famemma #nitro #wardega #highleague #ekipa #polskiyoutube #youtube
  • 18
@devel9k ??? Pisałem, że mozliwe, że zawalczy z Wardega, a jak nie z nim to w najbliższym czasie i tak zawalczy, a typy, że co ja wypisuje skoro on by nigdy walki nie wziął, na live przyznal, że prawie podpisal kontrakt na 2 pazdziernika, a w najbliższym czasie zawalczy, więc se dodałem wpis, że tradycyjnie eksperci nie mieli racji ;p
@kasperski113 XDD "Nitro zawalczy na 30% z Wardęga na najbliższej gali, a w najbliższym czasie zawalczy na jakiejś gali na 90%" - a tam, #!$%@? głupoty - Nitro na live jakiś czas później

- "miałem walczyć z Wardega na najbliższej gali, ale 2 tygodnie to za mało czasu, ale w najbliższym czasie się dowiecie gdzie zawalczę"

- a ty dalej, że #!$%@? głupoty, o #!$%@?, xdddd, niezłym trollem jesteś xD