Wpis z mikrobloga

Nie no nie dam już rady oglądać tych filmików od stop cham.

- Ktoś włącza się z parkingu równoległego do ruchu i nie widzi Cię w martwym polu? Przyspiesz! Teraz zamiast zero rozwalonych samochodów są dwa.
- Ktoś zaczyna wjeżdżać na pas którym jedziesz 20 metrów przed Tobą? Nie hamuj! Bo po co, skoro można trąbić i rozwalić samochody w imie zasad.
- Zaczynasz wjeżdżać na rondo, a ktoś robi dokładnie to samo na następnym wjeździe? Przyspiesz! W końcu po co zdjąć nogę z gazu, żebyście wszyscy mogli płynnie i bez zatrzymywania przejechać? Aha, poamiętaj o klaksonie i wyzywaniu od ku*ew!
- Jedziesz miastem na "pięćdziesiątce"? Przyspiesz przynajmniej do 80km/h! Wtedy na pewno nic CIę nie zaskoczy w ruchu miejskim!

I pamiętaj - klakson, klakson i jeszcze raz: klakson.

Mam wrażenie, że wiele z tych filmików po prostu jest prowokowana przez nagrywających. Ktoś ze spokojnym usposobieniem po prostu w tych sytuacjach "odpuszcza" dla bezpieczeń”stwa swojego i innych.

#stopcham
  • 126
@murdoc: wszystkie te filmy i inne tego typu to jest tylko racjonalizowanie sobie zakupu za pare stow kamerki przez tych #!$%@?. Dlatego te zjeby nie odpuszczaja i prowokuja takie sytuacje zeby mieli swiadomosc ze na cos te pare stow poszlo i mozna to wykorzystac.
Jak bym mial kamere i mial wrzucac takie filmy jak te zjeby to bym nic innego w zyciu nie robil tylko obrabial i przesylal.
@murdoc: to, że spora część filmów jest prowokowana świadczy o tym, że coraz częściej słyszy się "będziesz na stopchamie!". Zrobił się jakiś dziwny wyścig o filmiki. Ja jeżdżę samochodem od kilku lat niemal codziennie po ~60km i naprawdę sytuacji stopchamowych miałem może ze trzy. Normalny człowiek jak widzi, że coś może się zaraz odwalić na drodze robi wszystko aby uniknąć nieprzyjemnego zdarzenia, a większość autorów filmów na SC robi wszystko, aby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@murdoc: swoją drogą właściciel stopcham ma idealny biznesplan - ludzie za darmo wysyłają filmy, praktycznie bez żadnej obróbki są wrzucane do kompilacji i hajs się zgadza
@murdoc: Zamiast pokazywać realne niebezpieczeństwo, którego może uchronić nas przed popełnianiem podobnego w przyszłości to te filmy na sc prowokują go takich sytuacji, bo a może i mnie tez wrzuci na kanał. Patologia