Wpis z mikrobloga

O jacie piernicze! 8k plusów? Powaliło Was? XD
Dla tych co twierdzą że to bait - mylicie się. I to bardzo.
W Poznaniu na Grodzkiej będę około 13:00-13:30 (W TEN PIĄTEK ŻEBY NIE BYŁO, TJ. 24/09/2021), jak ktoś jest zainteresowany to proszę mnie obserwować (bo wołać 8k ludu nie będę).
Mam megafon zamontowany w samochodzie i z kabiny będę nadawał.
  • Odpowiedz
ja z 3 subami mogłam strimowac


@PyraPrzeznaczenia: Słyszałem jak całkiem spoko nawijałaś makaron i mówiłaś ciekawe opowiastki u Oszaty na strimku, myślę że twój strimek na twitch z simsów byłby strzałem w dziesiątkę, było rozważane?
  • Odpowiedz
@lokosrio: Przemyśl to dobrze, bo ta akcja z całą pewnością zakończy się dla Ciebie rajdem po salach sądowych w związku z pozwem cywilnym wniesionym przeciwko Tobie o zniesławienie oraz o naruszenie dóbr osobistych. Możesz też liczyć się z koniecznością zadośćuczynienia ewentualnym pokrzywdzonym :P


@moby22: czy megafon to zniesławianie środkami przekazu publicznego jeśli twórca chce wszystko strimować?
  • Odpowiedz
@Kroledyp: Było rozważane. Jak już jednego wieczoru chciałam się za to zabrać i włączyć to oczywiście chciałam też donejty i stronka od donejtów mnie przerosła. Tzn. bardziej zawiodła niż przerosła, bo nie dało się zuploadować gifa z okazji donejta. Jak w inny sposób włączałam podgląd to te pliki tam były. Wkurzyłam się i dałam spokój. To było w grudniu 2020.
  • Odpowiedz