Wpis z mikrobloga

@Goronco: A pamiętacie aferę jak jakieś Polaczki się chwalili na wykopie, że uciekli przed zamknięciem Wuhan i już lecą do Polski i ludzie zaczęli zgłaszać ten lot :D
  • Odpowiedz
A pamiętacie aferę jak jakieś Polaczki się chwalili na wykopie, że uciekli przed zamknięciem Wuhan i już lecą do Polski i ludzie zaczęli zgłaszać ten lot :D


@sayanek: i dobrze wtedy to był groźny nieznany wirus który zabijał ludzi w krótkim czasie a ci go chcieli do nas ściągać. Teraz to też mam #!$%@? ale wtedy było gorąco
  • Odpowiedz
@Goronco: A pamiętacie jak jakaś baba w Łodzi miała grypę i poszło do mediów, że ma niby covid? To miał być pierwszy przypadek w PL i powstała cała masa memów, że samolot leci zrzucić atomówkę na Bałuty itp. xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Goronco: zrobili z nas wszystkich idiotów strasząc 1-2 zakażeniami i doprowadzając ludzi do paranoi i depresji i to między innymi dlatego nie mam zamiaru się szczepić
  • Odpowiedz
  • 0
Ej, jedno mnie dziwi,bo zakładam ze wywiady wojskowe miały pojęcie o sytuacji juz w grudniu ale nikt nie reagował, az do marca...WTF?( _)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goronco: pamiętam jak łykopki kwiczały, że należy zamknąć województwo śląskie. Nawet temu kibicowałem, to byłby pierwszy krok do mokrego snu Wojciecha Korfantego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@raven_raven: media robiły wszystkim wodę z mózgu a jak już zachorowałem to się okazało że zwykłe przeziębienie może być gorsze. nie będę się szczepił na chorobę na którą praktycznie nie choruję
  • Odpowiedz