Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
#piwowlublinie
Czy ktoś byłby zainteresowany pójściem na grzyby w niedzielę? Wiem, że iks de, ale nie mam ochoty na piwo, na grzybach się zupełnie nie znam, ale mam mały wielkanocny koszyczek i chęć wyjścia do lasu. Potrzebuję kogoś z dobrą orientacją w terenie i znajomością grzybów, bo ja się tak średnio znam, wiem, że trzeba zbierać z gąbką pod spodem. Grzybów nie jadam, więc oddam co znajdę. Jestem niemobilna, więc najlepiej jakiś lasek na końcowym mpk, ewentualnie zrzutka na paliwo :D
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bellazi @Rave_77 źle zawołany a ja jestem aż dwa razy xD
Co do grzybów to nie wiem czy w okolicy Lublina coś się znajdzie, że względu na spore zainteresowanie chodzeniem po lesie :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fako: łoj skopiowałam listę z ostatniego posta :D Przepraszam Rejw :)

Oj tam, może chociaż ten koszyczek wielkanocny się uzbiera :D Jakby ktoś miał samochód to byłoby łatwiej wyjechać poza Lublin. Znam miejscówki, mam pinezki w google maps. Ewentualnie mogę pożyczyć samochód, ale potrzebny kierowca bo ja się boję :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wcaleniepchamsiewmultikonto: ja też się nie znam, ale towarzystwo zawsze mile widziane :D wiem tyle, ile przyswoiłam w zeszłym roku, byłam wtedy z 10 razy na grzybach, dlatego przydałby się ktoś jeszcze kto się zna i skontroluje zawartość koszyczków :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pisuardessa: zawsze można poudawać, że na grzyby, aby pretekst był :D Tak pomyślałam, jak ktoś nie wie co to grzyby, to może wziąć aparat czy telefon i zdjęcia robić xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bellazi: Jeśli chcesz nazbierać grzybów i się otruć to pomogę ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak jadalnych to odpadam bo ledwie co się wyleczyłem z zapalenia gardła i średnio latanie po lesie dla mnie dobre xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Laggger97: To niegłupia myśl z tym otruciem :D nie no, ale Ciebie nie chcę mieć na sumieniu :D Jakby ktoś w tym gronie miał umrzeć, to prędzej by się świat ucieszył z mojej śmierci :D No, ale zejdźmy z głupich tematów :D
Szkoda, że nie dasz rady.
Ponoć w sobotę i niedzielę ma być ładna pogoda. Po 20°C.
@bellazi: Ja niby powinienem się znać na grzybach ale niestety się nie znam bo nie uczyli na studiach a grzybiarzem nigdy nie byłem rozróżniam tylko kurkę i opieńkę, ale moge się przejechać mam samochód ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tsoi: super czyli mamy chociaż w pół doświadczonego i chętnego :)
Mam jeszcze jedną osobę na priv wstępnie chętną :) Szczegóły co gdzie jak i czym ustalimy może bliżej weekendu, jak już będzie wiadomo ile osób nas będzie :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Laggger97: e tam, wystarczy przy głównej drodze w lesie iść :D ja się głęboko nie zapuszczam, bo sama przygodę z chodzeniem po lesie zaczęłam dopiero rok temu :) tylko w 1 lesie bym się odważyła wejść głębiej, bo to mały las i znam okolicę dookoła niego, ale to ze 30km od Lublina.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fako: @wcaleniepchamsiewmultikonto: @kaemka: ej heheszkowe śmieszki - Wy nie jedziecie, tak (brak konkretnej deklaracji)? No bo opcja póki co jest ustalona samochodem, ale jak chcecie jechać na ten spacer to trzeba zmienić plany i wybrać coś bliżej Lublina, albo szukać drugiego auta :D Chyba, że bagażnik kogoś satysfakcjonuje :D Póki co są 3 osoby + 1 ma dać znać najpóźniej w sobotę (ale w razie wysypania się tej jednej