Wpis z mikrobloga

@hellyea: Nie szukasz może drugiego faceta ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak Ci się zbyt dużo jedzenia narobi? Seksem i romansem nie jestem zainteresowany, taki kuchenny kochanek.
A tak serio to podziwiam, ja jak chodzilem do biura przed covidem to gotowałem taki sam posiłek na 2 dni do pudełek bo mi się nie chciało, a tutaj kilka różnych
@Login23 mój mąż dostaje też codziennie mój catering xD jeszcze rano zanim wstanie wyciągam uszykowane wcześniej pojemniki i pakuję mu do plecaka, aby nie zapomniał czegoś wziąć, bo z rana jest zakręcony jak słoik ogórków xD potem wcześniej wychodzę z mojego kołchozu, jadę na zakupy i robię kolację zanim wróci z pracy :) zero podstępów :) po prostu kocham mojego męża i lubię gotować :)
@BajerOp: Ja wolę zwykły, ale staram się wybierać jak najczęściej jednak razowy ze względu na właściwości. Mąż o dziwo go szczerze lubi tak samo jak zwykły :D
@Login23: Trochę przykre jest to, że tyle osób tutaj w ten sposób piszą o takim dbaniu o ukochaną osobę- że niemożliwe etc.
Z drugiej strony dobrze ktoś spytał- a co te osoby robią dla swojej drugiej połówki.
Każdy kij ma dwa końce.
U mnie to mieszanka charakteru i zamiłowania do gotowania z miłością do męża i na pewno świadomości tego, że on też stara się o mnie dbać.
@BajerOp: Przede wszystkim błonnik. Składniki z grupy B. Nienasycone kwasy tłuszczowe, pierwiastki takie jak żelazo, wapń, potas. Niższy IG. Jak chcesz dokładniej to poczutaj sobie :) jest po prostu bardziej wartościowy.