Wpis z mikrobloga

Od razu #czujedobrzeczlowiek że ktoś taki jak @KingRagnar zrobił ekstra robotę! ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i właśnie spora część scen w tym serialu wywoływała u mnie cringe a jeszcze częściej po prostu niesmak i obrzydzenie. Uważam, że swoboda, z jaką twórcy operują w tym serialu ludzkim ciałem, dawno przekroczyła granicę części artystycznej. W serialu często możemy oglądać homoseksualne sceny seksu, orgie, mokre dildosy, penisy, cycki, waginy, transseksualne cycki, a także co już w ogóle wyglądało okropnie sceny porodu, w których wylewają się płyny ustrojowe, ale żeby jeszcze bardziej ukazać piękno porodu, twórcy serwują nam, najdłuższą sekwencję, jaką kiedykolwiek widziałem rozwartych, krwawych wagin wypchanych główkami noworodków. Jednym słowem temat tabu w tym serialu nie istnieje, co już w ogóle zostało przekroczone po porównaniu wytrysku w usta geja do komunii świętej, dlatego przestrzegam rodziców, że sense8 nie jest serialem dla młodszej widowni, a raczej dla pełnoletnich widzów.


Dziękuję! #neuropa #lgbt #homoseksualizm #teczowepaski już wiem czego się nie dotykać. Nic nie mam do Was ale brzydzicie mnie. Nawet nie śmiem patrzeć na takie świństwo ale wiem że byliście, jesteście w mniejszości i będziecie. :-) Myślałem że to dobry Sci-Fi ale dzięki @KingRagnar już wiem że nie. Dzięki za oszczędzony czas!

#bekazlewactwa #seriale #film #netflix
  • 30
  • Odpowiedz
@Ptaszek99:

jesteście mniejszością i że BĘDZIECIE. I że istniejecie


Pudło, akurat w kwestii orientacji jestem w tej samej większości, co ty (tzn. chyba, bo to w zasadzie tajemnica poliszynela, że najwięcej o rzekomym obrzydzeniu piszą wstydzący się swojej natury kryptogeje, więc mogę tu mówić jedynie za siebie).

Mnie tylko to brzydzi i nie życzę sobie takich widoków.


To ich nie oglądaj. Problem rozwiązany.

Dodam tylko, że twierdzenie o rzekomej "#!$%@?ści" filmu
  • Odpowiedz
@Ptaszek99: właśnie po to są sceny i parady mniejszości, aby pokazać światu że istnieją i nie powinni być gorzej traktowani.
Mnie brzydzi każdy kontakt miłosny (nawet samo całowanie matki swojego dziecka), ale wiem że to jest MOJA fobia, a nie że ja narzucam swoje zdanie innym, aby tego nie robili.
  • Odpowiedz
@Ptaszek99: A mnie obrzydzają sceny hetero seksu w filmach i serialach, a są w prawie każdym. Ale nie płaczę z tego powodu w internecie. Homoseksualny seks był, jest i będzie. W czym jest on gorszy od heteroseksualnego? W niczym. Słaby jesteś jak odpychają cię takie sceny aż tak mocno albo masz jakieś skrzywienia. A tak poza tym to #!$%@? z tagu teczowepaski, bo to nie jest tag od tego. Ja nie
  • Odpowiedz
@Ptaszek99: Aha i dlaczego poczułeś się, żeby się z tym z nami podzielić? Jeżeli ktoś cię brzydzi to zawsze wbijasz do tego kogoś i ostentacyjnie o tym mówisz? Odpowiedź "bo mogę" jest błędna, bo pytam o imperatyw, który za tym stoi.

Sorry, ale nie widzę innego powodu niż po prostu bycie toxic #!$%@?, który czerpie przyjemność kiedy sprawia przykrość innym.
  • Odpowiedz
Co prawda brzydzą mnie wasze ćwierćinteligentne analizy, ale akceptuję, że istniejecie i też macie prawo do życia.


@shiromaru: To samo myślę o was, chociaż szkoda, że macie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konserwy to chyba największe płatki śniegu jakie istnieją wszystko ich oburza xD


@kondziu96: Oczywiście lewaków nic nie obraża i wcale nie są płatkami śniegu.
  • Odpowiedz
To samo myślę o was, chociaż szkoda, że macie( ͡° ͜ʖ ͡°)


@doveo: O was, czyli o kim? Nie określiłeś zbioru, do którego się odnosi twoje ubolewanie nad faktem, że istnieje.
  • Odpowiedz