Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 41
671 311 + 60 = 671 371

Krótki wypad po przerwie. Może i było zimno, za to też wiał wiatr. Najgorszy jest ten wiatr ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Próbowałem też swoich zdolności fotograficznych.

P.S. wie ktoś może o co chodzi, że convoy s2+ przerywa lub zmienia tryb świecenia w trakcie jazdy? Może to być sprężyna? Dodam, że raz wypadła mi z uchwytu. Wcześniej świeciła normalnie, bo sprawdzałem w domu.

Total explorer tiles 391 (+14)
Max cluster size 134 (+1)
Max square size 10 x 10

#rowerowyrownik #triban #wykoptribanclub #kwadraty

Skrypt | Statystyki
ZnasztegoAndrzeja - 671 311 + 60 = 671 371

Krótki wypad po przerwie. Może i było zim...

źródło: comment_1632251075V9Tift0jjY3BZL3rC5k5AG.jpg

Pobierz
  • 15
Może to być sprężyna? Dodam, że raz wypadła mi z uchwytu. Wcześniej świeciła normalnie, bo sprawdzałem


@Znasz_tego_Andrzeja: U mnie (co prawda w innej latarce) przyczyną przerywania było to, że akumulator (18650) miał trochę luzu w latarce - latał na boki. Owinąłem ten akumulator w jednym miejscu grubym kartonem i problem zniknął. Latarka to prox torch.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcin_k: u mnie słychać jakby trochę luzu miał, ale taki delikatny na 1mm najwyżej. Teoretycznie mógłbym dać taśmę izolacyjną, bo latarka otwiera się z obu stron i byłbym w stanie wyciągnąć akumulator. Ale póki co świeci. Jeżeli będą jakieś problemy to spróbuję tego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vel_Makarena: płaskie z obu stron, bo są z demontażu. Co do cyny, to nie wiem czy się będzie trzymała, już raz próbowałem i nie chciała się trzymać. Na razie świeci dobrze, jeżeli coś się zacznie dziać to będę próbował tych sposobów. Czytałem gdzieś ostatnio, że są jakieś podkładki pomiędzy akumulator a sprężynę, ale nie zagłębiałem się w temat.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Znasz_tego_Andrzeja: Można użyć magnesów neodymowych i przyczepić do płaskiego plusa. Będzie minimalny spadek sprawności ogniwa. Trzeba jednak bardzo uważać, bo łatwo można zrobić zwarcie, gdyby magnes ześlizgnął by się przy zakręcaniu nakrętki.
Z tą cyną to trzeba mieć niestety dosyć dobrą lutownice i można też przypadkowo przegrzać ogniwo.
Link do magnesów: https://allegro.pl/oferta/magnes-neodymowy-magnesy-neodymowe-4x2mm-20-szt-9352539594
VelMakarena - @Znasztego_Andrzeja: Można użyć magnesów neodymowych i przyczepić do pł...

źródło: comment_1632260674hzFYvg5FzLoWez6rb9aQss.jpg

Pobierz