Wpis z mikrobloga

Hej hej hej!()
Jako że znów pogoda nie dopisuje, a przynajmniej u mnie na południu polski ( ͡° ʖ̯ ͡°)
to myślę, że to jest dobry czas by rozdać kolejne dobre miody!
Zasady są proste, zostawiamy plusa i bierzemy udział w losowaniu, bez ograniczeń. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
I losuje dwie osoby!
gdzie do wyboru tym razem jest miód: słonecznikowy, faceliowy i akacjowy! 1,3kg pysznego miodu!
Oraz jakby ktoś chciał zostawić plusika na instagramie gdzie dodatkowo wylosuje miód Malinowy
Instagram: HoneyBay
#rozdajo #pszczelarstwo #miod #jesien oraz w komentarzu #goldenretriever bo mi się ciągle wpychała przed aparat więc co zrobię ¯\_(ツ)_/¯
Pobierz Syarho - Hej hej hej!(。◕‿‿◕。)
Jako że znów pogoda nie dopisuje, a przynajmniej u mni...
źródło: comment_1632306529pVo7bRDnpaqksrOniaSg4q.jpg
  • 104
@Beekeeper
I widzisz, to że ja mieszkam w rejonie który jest objęty zgnilcem, nie znaczy ,że tutaj są pasieki ojca bo są w zupełnie innym miejscu, zarzucasz że podwożę komuś ule i łamie restrykcje xD
Ale zabijam twoją ciekawość i ci zdradzę, że w okolicach brzeska
Dzięki za wywód, wystawiam miody ojca, który ma zarejestrowaną pasiekę oraz posiada numer weterynaryjny, a atakowanie kogoś a potem wymuszanie jakiś pytań to powiem tak, ja
Pobierz Syarho - @Beekeeper
I widzisz, to że ja mieszkam w rejonie który jest objęty zgnilce...
źródło: comment_1632407808POC0YnMrVhOZJHAn3zfFk2.jpg
@Syarho: pierwsza rzecz, to jak na tą chwile nic Ci nie zarzuciłem, co nawet podkreśliłem w moich wypowiedziach. Oczywiście poza bzdurą na temat poznawania miodów po ich gęstości. Miód nigdy nie jest w 100% odmianowy, ale prawo reguluje ile tych procentów ma być, aby móc nazwać miód np. lipowym lub malinowym. Oczywiście nie będę Cię pytał, bo przypuszczam, że nie wiesz. Pomijając zgnilca, to zawsze jak się powiat opuszcza trzeba mieć
@Beekeeper to po gęstości to w takim razie mój błąd, z pszczołami mam tyle wspólnego co znam troche właściwości miodów, i uwielbiam herbate z miodem,
Z tego co wiem, to tata to nie jest taki " janusz" pszczelarstwa, papierologia itd ma wszystko załatwione, i parę lat temu miał tutaj w okolicy podhala ule, ale właśnie przez to,że tutejsi pszczelarze to syfiarze i co roku jest epidemia zgnilca tata całą pasiekę przeniósł bo