Wpis z mikrobloga

Hej hej hej!()
Jako że znów pogoda nie dopisuje, a przynajmniej u mnie na południu polski ( ͡° ʖ̯ ͡°)
to myślę, że to jest dobry czas by rozdać kolejne dobre miody!
Zasady są proste, zostawiamy plusa i bierzemy udział w losowaniu, bez ograniczeń. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
I losuje dwie osoby!
gdzie do wyboru tym razem jest miód: słonecznikowy, faceliowy i akacjowy! 1,3kg pysznego miodu!
Oraz jakby ktoś chciał zostawić plusika na instagramie gdzie dodatkowo wylosuje miód Malinowy
Instagram: HoneyBay
#rozdajo #pszczelarstwo #miod #jesien oraz w komentarzu #goldenretriever bo mi się ciągle wpychała przed aparat więc co zrobię ¯\_(ツ)_/¯
Syarho - Hej hej hej!(。◕‿‿◕。)
Jako że znów pogoda nie dopisuje, a przynajmniej u mni...

źródło: comment_1632306529pVo7bRDnpaqksrOniaSg4q.jpg

Pobierz
  • 104
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Syarho: dalem plusa, insta zaobserwowane i poserduszkowane, piesel tez dostal plusa, q jak nie wygram to bede pisal na priv bo ten malinowy mi chodzi od dluzszego czasu po glowie :)
@Syarho: Jak dostałem ze wsi od kolegi rzepakowy to jest tak zbity że ciężko go wybrać łyżką ze słoika. Inny kolega co ma pasiekę mówi że taki właśnie jest prawdziwy organiczny miód i te płynne, oleiste miody co dają w sklepie to są na syropie fruktozowym a nie z pasieki.
Teraz byłem na wakacjach w Grecji i przywiozłem słoik miodu od dziadka żyjącego z pszczół w opuszczonej wioski, na ulu resztę