Wpis z mikrobloga

Hej hej hej!()
Jako że znów pogoda nie dopisuje, a przynajmniej u mnie na południu polski ( ͡° ʖ̯ ͡°)
to myślę, że to jest dobry czas by rozdać kolejne dobre miody!
Zasady są proste, zostawiamy plusa i bierzemy udział w losowaniu, bez ograniczeń. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
I losuje dwie osoby!
gdzie do wyboru tym razem jest miód: słonecznikowy, faceliowy i akacjowy! 1,3kg pysznego miodu!
Oraz jakby ktoś chciał zostawić plusika na instagramie gdzie dodatkowo wylosuje miód Malinowy
Instagram: HoneyBay
#rozdajo #pszczelarstwo #miod #jesien oraz w komentarzu #goldenretriever bo mi się ciągle wpychała przed aparat więc co zrobię ¯\_(ツ)_/¯
Syarho - Hej hej hej!(。◕‿‿◕。)
Jako że znów pogoda nie dopisuje, a przynajmniej u mni...

źródło: comment_1632306529pVo7bRDnpaqksrOniaSg4q.jpg

Pobierz
  • 104
@pu100stan ten biały to jest rzepakowy, bardzo szybko krystalizuje i pszczoły żerowały na kwiatach malin
@Bordomir słonecznikowy to właśnie mój ulubiony i polecam strasznie! ()
@Kamzan to teraz trzymamy kciuki
@darek3d1 Wykop i problemy techniczne, żadna nowość może potem ci się uda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@matka_boska_w_klapie to jest suczka golden retriver
@cr_7 już wysyłałem nie raz i mirki i mirabelki
@Syarho: akurat we wrześniu zacząłem codziennie jeść chleb z miodem. Miałbym pytanie przed złożeniem zamówienia: czym tak naprawdę różni się Wasz miód od tego z półki w sklepie, czyli typowo "mieszanka z krajów UE i spoza UE"? Z góry dziękuję za odpowiedź, ale tak naprawdę to przekonującą odpowiedź nagrodzę zamówieniem.
@Mando1991 Z takich masówek sklepowych ten miód jest jak syrop, więc w smaku różnica jest odczuwalna, jest pewien wskaźnik też którym się sprawdza miód i chodzi o zawartość miodu, średnio jest 75-80% miodu do 25-20% wody z miodów sklepowych, u taty średni wynik to jest 82-83% miodu do 18-17% wody, więc nie jest taki leisty jak syrop, to chyba najlepszy argument jaki ci mogę zapodać,a jeszcze parę też by się znalazło
@cswnk Tzn no ogólnie się pije ciepłą herbate to jest wygrzewająca, ale miody względem właściwości też sa różne i fajnie wspomagają organizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)