Wpis z mikrobloga

Hej hej hej!()
Jako że znów pogoda nie dopisuje, a przynajmniej u mnie na południu polski ( ͡° ʖ̯ ͡°)
to myślę, że to jest dobry czas by rozdać kolejne dobre miody!
Zasady są proste, zostawiamy plusa i bierzemy udział w losowaniu, bez ograniczeń. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
I losuje dwie osoby!
gdzie do wyboru tym razem jest miód: słonecznikowy, faceliowy i akacjowy! 1,3kg pysznego miodu!
Oraz jakby ktoś chciał zostawić plusika na instagramie gdzie dodatkowo wylosuje miód Malinowy
Instagram: HoneyBay
#rozdajo #pszczelarstwo #miod #jesien oraz w komentarzu #goldenretriever bo mi się ciągle wpychała przed aparat więc co zrobię ¯\_(ツ)_/¯
Syarho - Hej hej hej!(。◕‿‿◕。)
Jako że znów pogoda nie dopisuje, a przynajmniej u mni...

źródło: comment_1632306529pVo7bRDnpaqksrOniaSg4q.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
@Syarho: obejrzałem Twój sklep internetowy. Wizualnie jest tragiczny. Wielkie kulfony i ten róż.
Do tego masz ceny wyższe o ok 10% od innych pasiek oraz wysyłkę paczkomatem za 15 zł!
15 zł?!
Konkurencyjność względem pasiek (prawdziwych, z podanym nr wet.) na allegro niestety zerowa :(
  • Odpowiedz
@cecyl za parę dni będę przy pasiece to mogę wstawić zdjęcie, bez problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@deafpool Webmasterem nie jestem, stronkę zrobiłem na tyle ile potrafie, i jakbyś był tak spostrzegawczy to byś też zobaczył, że jednak większość pasiek sprzedaje po 1kg miodu, ja sprzedaję 1.3 kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Co do numeru weterynajnego, etykiety mają bity
  • Odpowiedz
@robom85 Co do dobrego miodu, hm najlepiej ocenić po tym jak się leje/przelewa w słoiku, bo nie powinien się lać a bardziej powoli przelewać, oraz czy miód się krystalizuje
  • Odpowiedz
@deafpool: faktycznie, design i użyteczność sklepu na srogiej fantazji. ()

@Syarho: dlatego - tym bardziej - lepiej byłoby trzymać się prostych rozwiązań i skupić się na produkcie. Ile macie siedlisk, że aż taki wybór?
  • Odpowiedz