Wpis z mikrobloga

Mirki zostało mi 5 paczek paneli podłogowych Swiss Krono Dąb Sapporo AC4. Nie mam możliwości zwrotu, a wypadłoby to jakoś wykorzystać. Czy mogę takie panele ułożyć na nieogrzewanym tarasie podniesionym od podłoża na około 30 cm na słupach, na płycie OSB z podkładem, paraizolacją itd. który będzie obudowany taką jakby szklarnią ale z akrylu i poliwęglanu? Woda na te panele by nie padała, ale temperatura w zimie pewnie tam spadnie do 5 stopni przy dużym mrozie.

#budujzwykopem #remontujzwykopem #panelepodlogowe #stolarstwo #taras #szklarnia
  • 15
to ja w domu mam wilgoć z ziemi?


@Sl_w_k_1: pewnie masz folie pod wylewka i do tego styropian. Z opisu OPa wynika, ze tam nie ma zadnej izolacji. Zrob prosty test jak masz kawalek kostki brukowej. Poloz na niej jakas rzecz, ktore styka sie cala powierzchnia z kostka, np. pien drewna (strona cieta). Podnies rano i zobacz co tam jest ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pawelgie: wszystko spoko, nawet pies czasem szaleje i nic nie porysował pazurami, po myciu podłogi nie ma żadnych wybrzuszeń, tym na tarasie też nic nie jest, z wyjątkiem miejsca w którym rozlała mi się woda z wiadra... Tam wybrzuszyło.