Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś narzeka na poziom produkcji na #netflix to polecam sobie wykupić premium
#polsatboxgo. 40 ziko za mega ubogą ofertę filmów (gdzie w sporej części nie można wyłączyć lektora), seriale które są w 99% są ich i produkcje PREMIUM, które wyglądają jakby ktoś od Trudnych spraw powiedział: "ja nie zrobię poważnego serialu? Przytrzymej mnie piwo!". Poprawność polityczna z N poprawnością, ale nikt Cię tak nie wyrucha jak platforma od "rodaka". ¯\_(ツ)_/¯
  • 9
@makrofag74: no to miałem na myśli przeca. ( ͡º ͜ʖ͡º) co nie zmienia faktu, że i tak lepiej tam wyłuskać co lepsze rzeczy, niż zapłacić 40 ziko januszowi za taką bidę.
Chyba, że się jest fanem pseudoseriali dla niepseudodebili w stylu Pamiętników z Wakacji. Ale to też jest za free na innym serwisie, więc nie wiem. ¯\_(ツ)_/¯
@monster-erni: Rly? Ja się spotkałem tylko w jakiś egzotycznych produkcjach hiszpansko-jezycznych albo niszowych dokumentalnych z brakiem lektora. Niechlubny wyjątek to chłopaki z baraków. Tak to wszystko jak leci ma lektora. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja jadę bardziej po ocenach z rotten tomatoes a nie po ich topkach, bo ludzie oglądają gówno, więc może temu się nie spotkałem.

Tak czy owak. Netflix w rodzinie za 15 zł / osobę > szambo > obsrane gówno > Polsat Box Go.
@Elpie: z filmów np. Bohemian Rapsody i Ad Astra bez lektora. Z dokumentów choćby ten ostatni o tych cywilach co mają w kosmos polecieć. Trochę tego jest. A co do Polsat Box Go to jedyny pakiet jaki tam jest sens wykupić to pakiet sportowy.
@pawel8511: o, akurat Bohemia widziałem zanim weszło na N. Widocznie mam szczęście nie trafiać. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Co do pakietu sportowego to domyślam się, że masz rację. Akurat nie interesuje mnie sport