Wpis z mikrobloga

Moja znajoma jest osobą niepełnosprawną i ciężko chorą. Zamawia więc rzeczy kurierem. Zamówiła coś, co miało przyjść wczoraj (to było ważne, by właśnie w tym terminie przyszło). Dzwoniła do kuriera (odbierał i rzucał słuchawką) i DPD, pisała z nim, w końcu paczkę otrzymała (przedmiot wart 300 zł został zostawiony pod drzwiami, kurier nie zadzwonił ani domofonem, ani dzwonkiem, ale jakoś na klatkę wszedł) i groźbę, że już więcej paczek z DPD nie dostanie. Domofon rzecz jasna był cały czas sprawny.

#dpd #kurier #kurierzy #afera #januszebiznesu #januszex #wykopefekt
Pobierz fiziaa - Moja znajoma jest osobą niepełnosprawną i ciężko chorą. Zamawia więc rzeczy ...
źródło: comment_1632500457fTRu9QwLVzVJEjCiV1hJuv.jpg
  • 14
@fiziaa: dobra rada na przyszłość, nie #!$%@? kurierów w czasach kiedy coraz więcej zamawiamy z neta. Nie ważne jaka firma, będą i tak dostarczać wasze #!$%@? z internetu niemal codziennie. Chwalić, dziękować, mówić dzień dobry, zostawiać napiwki a każda kolejna przesyłka będzie na czas i bez rzucania.
@fiziaa: U mnie też pracuje kretyn z DPD z którym cięzko się dogadać itd. Do tego Ukrainiec. Kiedyś przyszła przesyłka,a że wtedy pracowałem stacjonarnie to mnie w domu nie było. Prosiłem by podrzucił paczkę na inny adres na tym samym osiedlu. Zrobił się wielki problem, że się nie da

Jakiś czas później znów paczkę zamówiłem to sobie debil ubzdurał, że adres jest źle wpisany i zostawił paczkę pod drugim adresem. Zero