Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy kobietom spadnie korona z głowy gdy pierwsze napiszą? Znam się z koleżanką prawie 2 miesiące. Ja lvl 26 ona lvl 22. Było już około 9 spotkań, na 4 i kolejnych dochodziło do czegoś więcej. W sumie traktowałem tą znajomość jako #fwb i nie przeszkadzało mi to że w 90% piszę pierwszy i że tylko ja proponuję spotkania ale ostatnio moje nastawienie się zmieniło (zaczęło mi #!$%@? zależeć) i od 3 dni nie napisałem jako ten pierwszy. No i nagle kontakt się urwał xd Mam się czuć jako zabawka, która już się znudziła? Dziewczyny oprócz tego że nie srają to też pierwsze nie piszą? Co robić? Bo mam ochotę jej pocisnąć
#zwiazki #relacje #randki #rozowepaski #niebieskiepaski #pua

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614e37db9ce06a000a930420
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
  • Odpowiedz
  • 3
Nie pisz, zaczęło Ci zależeć to w sumie teraz najgorsza opcja, bo będziesz o tym myśleć co minutę, brzmi to w #!$%@? prosto, ale daj sobie na luz, idź pobiegać, pograj w karty, odwiedź znajomych.
Ona poczuła się bardzo komfortowo z tym, że Ty wszystko ogarniasz i nie musi jakkolwiek inwestować w relację, jak trzeba to nie odzywaj się tydzień, a nawet dwa, a jak się odezwie to nie pytaj czemu nie
  • Odpowiedz
Mizantrop: Nienawidzę ludzi właśnie za to, co napisałeś. Masz coś załatwić to piszą, a sami z siebie nie. Wiele lat podtrzymywałem relacje z ludźmi, którzy nic do mnie nie pisali, po latach się na nich wypiąłem i czekałem, kto teraz się odezwie pierwszy i wiesz co? Został mi jeden znajomy. Tfu na ludzi. Mizantropia mocno.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz