Wpis z mikrobloga

@DoktorLubicz nie szczekam jako internetowy troll. Żebyśmy się źle nie zrozumieli, nie #!$%@? chłopców w rurkach bo nie jest to honorowe w żadnym wypadku, swoje zasady mam. Ale np. gdy przechodziłem obok marszu LGBT czy strajku kobiet w barwach swojego klubu (zawsze mam na sobie coś z herbem ukochanej drużyny) i tęczowa patola wyjeżdża z dupy do mnie i różowej z bluzgami i chce #!$%@?ć gazem po oczach to wjeżdżam w nich,
@L3gion po #!$%@? to się w wodzie stoi. Ja w spokojne pielgrzymki nie wjeżdżam, ktoś ma do mnie problem to zapraszam na solo i koniec. Niestety łowcy hiva i lgbteurortvagd to ekipy bez honoru i zawsze atakują w grupie i ze sprzętem (gaz, teleskopy itp.)
Niestety łowcy hiva i lgbteurortvagd to ekipy bez honoru i zawsze atakują w grupie i ze sprzętem (gaz, teleskopy itp.)


@DamianooTrucker: Nar0dowcy również są w tym specjalistami.

Ale np. gdy przechodziłem obok marszu LGBT czy strajku kobiet w barwach swojego klubu (zawsze mam na sobie coś z herbem ukochanej drużyny) i tęczowa patola wyjeżdża z dupy do mnie i różowej z bluzgami i chce #!$%@?ć gazem


Czekaj, przecież z twoją logiką