Wpis z mikrobloga

wszyscy recenzenci chwalą 12/13 mini a prawda jest taka że jest po prostu za mały dla większości na te czasy gdyż konsumpcja mediów na takim małym ekranie a tym bardziej pisanie sms jest po prostu uciażliwe
#iphone #apple

seria mini jest według ciebie

  • idealna 51.1% (72)
  • za mały ekran trochę dla mnie 42.6% (60)
  • nie mam zdania 6.4% (9)

Oddanych głosów: 141

  • 14
@Herato: Sam kupiłem 13 Mini ale jednak będę zwracał. Pisanie nie jest dla mnie uciążliwe ale używanie yt/instagrama/tiktoka nie jest tak przyjemne jak na większym telefonie. Jest to mój pierwszy iPhone i bardzo pozytywnie zaskoczył mnie kształt i design (mimo notcha)
@Herato: Ale ogólnie racja, jest to telefon troche dla nikogo. Jak ktoś używa mediów to będzie za mały. Jak ktoś nie używa i chce tylko pisać smsy i dzwonić to nie potrzebny mu raczej iphone za 3.6k, kupi za 800 xiaomi i będzie to samo.
@Herato: Prawda jest taka, że brakuje na rynku małych telefonów. Takim idealnym rozmiarem iPhona było 5,8 cala, chociaż 5,5 też byłoby git. Patrząc na Androidy to przez długi czas Pixele były małe, ale ten nowe już chyba nie są. Asus ma swojego Zenfone 8 ale to trochę nisza i żaden tam flagowiec.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Herato: wybór musi być na rynku i bardzo dobrze że się takie małe telefony pojawiają. W mojej poprzedniej pracy nie można było mieć telefonów a taki mały dobrze było trzymać w jedynej kieszeni xD Chociaż jako zabawka do użytku w domu duży lepszy. Czyli kwestia potrzeb.
@Herato: on ma większy ekran od 6,7,8 czy nowego SE, mimo że jest mniejszym telefonem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak dla Ciebie jest za mały i lubisz chodzić z cegłą w kieszeni, to zawsze pozostaje ci Ipad i wersje pro max