Wpis z mikrobloga

Dzisiaj Seler wezwał do biura @mroz3, który robi "kariere" w szkalowanku. Mrożek przyjechał swoim nowym SUVem i wlazł do siedziby MPK. Tam siedział Jaca, Seler, i jeszcze paru innych dyrektorów. Seler płacz no i mrożek pyta po co go w tygodniu ciągną w takie miejsce. Stary Jaca zaczyna opowieść, żę tu dyrektor jeden z drugim się trudzi żeby mieć na nowe tramwaje na Jagodno a PiS i tak nie da dofinansowania i trzeba za te zamówione tramwaje zapłacić xD
Jaca mówi mrożkowi że ma na jeden tor a na drugi mrożek musiałby się zrzucić xD
Mrożek na to

nie mam

Jaca jak to nie masz, przecież nówka bryka i jeszcze coś więc musisz mieć. Seler i jego dyrektorzy patrzyli na niego jak na największego zbrodniarza. A on na to

Zamówiłem drugie auto i nie mam.

Na co Jaca, że jakie auto, przecież MPK lepsze a tak to korkuje miasto

Sportowe auto kupiłem

Jaca na to, że no ale ile takie auto, używany Mustang to tysiąc miesięcznie, na co mrożek mu mówi że dwadzieścia bo to Enzo jest i jakiś limitowany xD Jaca #!$%@?ł szklankę z napojem o ścianę i wydzierał się, że jest #!$%@? i że go zawiódł bo szkalowanko a jak trzeba pomóc to nie. Jaca jeszcze pytał, czy może z kierowcą F1 to Enzo jest, że takie drogie xD
Mrożek tylko stwierdził, że to nie jego sprawa, że jagodno ma problemy komunikacyjne i nie zamierza mu fundować tramwaju, bo to i tak zła inwestycja, patrząc na włodarzy MPK, bo oni cały czas na minusie i nie ma szans żeby ten tramwaj mu był przydatny a on nie zamierza jako prezes szkalowanka fundować torywolucji Jacy i Selerowi XD

Jaca kazał mu #!$%@?ć i powiedział, że na jarmarku bożonarodzeniowym może się nie pokazywać, na co mrożek stwierdził, że w święta i tak nie ma zamiaru stać w korkach żeby tam dojechać xD

#!$%@? możek to chłód niczym Clint Eastwood i dobrze tak mojemu głupiemu magistratowi, bo przepuścił kasę na ITS i teraz guwnokomunikacja miejska jeszcze bardziej korkuje miasto xD

ja sam się nie odzywałem, bo jestem nierobem w tym MPK i nie chciałem podpaść

#codziennatworczosc #wroclaw
  • 3
  • Odpowiedz