Wpis z mikrobloga

@musztarda_francuska: małe cycki wielu lubi (ja też), szeroka talia jakoś się w oczy nie rzuca (może kwestia zdjęcia), buzia może być (też może zależy od zdjęcia). A bielizna - całkiem ładna. Więc ogólnie miło ze wszystkim.
  • Odpowiedz
@musztarda_francuska: no możesz mieć ale rozumiesz, że nawet jeśli jesteś lesbijką to twoja opinia o wyglądzie innej kobiety będzie podejmowana inaczej niż opinia podejmowana przez faceta. To zasadnicza różnica, pomijając oczywisty fakt że opinie różnych ludzi są podejmowane inaczej ale chodzi mi o samą podstawę ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jeśli dla ciebie nic specjalnego, to mam nadzieje, że przynajmniej reprezentujesz podobny poziom aparycji - to miło. Niestety
  • Odpowiedz
@defoxe: z mordy jest ładna, powtarzam, ale z figury jest bardzo przeciętna, jest po prostu szczupła, czy to coś niesamowitego? Myślę że nie. Lesbijka nie jestem ale fakt, że gadasz takie głupoty, że lesbijka nie patrzy na kobiety tak jak facet utwierdza mnie w przekonaniu, że ta rozmowa nie ma sensu xD
  • Odpowiedz
ale fakt, że gadasz takie głupoty, że lesbijka nie patrzy na kobiety tak jak facet


@musztarda_francuska: bo lesbijka nie patrzy na kobietę tak jak facet. To że czuje pociąg do innej kobiety, to nie znaczy, że patrzy na nią tak jak facet.
Powiedz ty mi, czy ty byś się umówiła z gejem? Z jakimś totalnym #!$%@?, czy z facetem alfa? No bo jesteś kobietą i patrzysz na faceta inaczej niż inny
  • Odpowiedz
z mordy jest ładna, powtarzam, ale z figury jest bardzo przeciętna, jest po prostu szczupła, czy to coś niesamowitego?

Twarz to przynajmniej 50% calej oceny :)
  • Odpowiedz