Wpis z mikrobloga

Kupiłem nową lodówkę Samsunga No Frost z Digital Inverterem. Po transporcie odczekała 5-6 godzin według zaleceń dostawcy. Lodówka chłodzi dobrze, ale pracuje bardzo głośno. Ustawiona jest z odpowiednimi odstępami i lekko odchylona do tyłu na nóżkach. Słychać kompresor i dźwięk szurania. Boki nie grzeją się mocno, ale są ciepłe Czytałem, że to wynika z tego, że lodówka musi się ustabilizować od nowości i może to trwać nawet kilka dni. Martwić się, czy wszystko jest raczej w normie?
#samsung #agd #lodowka
  • 6
@Sangreal: i jak lodówka sie sprawuje, uspokoiła sie ? Wczoraj kupiłem model samsunga i praktycznie cały czas ona pracuje minie z 20 min i cisza a potem znowu. Tak to ma wyglądać ?
@p4niccc: No Frost działają cały czas - najwidoczniej trzeba przywyknąć. U mnie jakby trochę przyciłcha, ale nadal czasem wbija na obroty i hałasuje mocno. Przestało mi to przeszkadzać z konieczności :D. Jedyne co wkurza to czasem wibracje, które powodują, że zawartość lodówki tłucze się czasem głośno (np słoiki lub butelki). Różnie bywa.