Wpis z mikrobloga

@zgred: Kolejny smieszek heheszek widze. No poczekajmy 5-10 lat i dopiero zobaczymy jak im idzie, kazde wielkie zmiany gospodarcze tak sie koncza, czyli jednym wielkim #!$%@?. Wiec ocenianie czegokolwiek z dzisiejszej perspektywy jest po prostu zalosne i szukaniem taniej sensacji.
  • Odpowiedz
@adriano30: nie wiem u kogo masz telefon ale ja mam w podfirmie vodafone i uzywam tak samo jak bylismy w EU. Nic nie nabijaja dodatkowo takze bzdury.

I nie, nie jestem brexitersem, po prostu to powyzej to takie gownoartykuly pokroju superekspressu
  • Odpowiedz
@adriano30: wcale nie bo zmienilam ostatnio z o2 wlasnie i bez problemu.

Moze tylko three tak ma, nie wiem, ale nie ma co generalizowac ze jak jedna siec to wszyscy. Nikt z moich znajomych nie ma problemu z roamingiem w EU. Takze pudlo
  • Odpowiedz
@adriano30: operatorzy komórkowi, którzy nie "kasowali" tyle za roaming i tak musieli płacić takie same kwoty jak wcześniej za udostępnienie baz i obsługę połączenia u zagranicznych operatorów, b2b. limity nałożone przez unię powodowały tylko że brakujące pieniądze płacone innym operatorom były wyciągane z innych źródeł - abonamenty, sręty, inne usługi - unia zakłamywała ceny. to co obserwujesz to nie nagłe zwyżki cen roamingu, tylko przywrócenie rzeczywistych kosztów roaminu ukrytych ustawą.
  • Odpowiedz
@zgred: a w prawym dolnym rogu kolejne kłamstwa, na temat "złej Unii", mimo, że problemy związane z Brexitem wynikają z kompletnego nieprzygotowania przez brytyjską prawicę, która rządzi już od 10 lat.
  • Odpowiedz