Wpis z mikrobloga

via Baryłka krwi
  • 35
8 515 - 500 = 8 015
Data donacji - 28.09.2021
Rodzaj donacji - płytki krwi
Miejsce donacji - RCKiK Gdańsk
Grupa krwi - 0 Rh+
Prywatny licznik - 25400 ml
Przyznane odznaczenia - ZHDK III, ZHDK II, ZHDK I, ZHDK ZDZN

Dzisiaj dla odmiany przyjechałem do centrum z zamiarem oddania krwi pełnej, ale poproszono mnie o donację płytek.

W prezencie otrzymałem termoaktywną koszulkę do biegania z motywem krwiodawstwa.

#barylkakrwi #krwiodawstwo #rckikgdansk

Wpis został dodany za pomocą tego skryptu.
Dodaj wpis | Regulamin | Wzór wpisu | Strona akcji
wuochu - 8 515 - 500 = 8 015
Data donacji - 28.09.2021
Rodzaj donacji - płytki krwi
M...

źródło: comment_1632844279ZrJ3Db0wbkScOYBrbYXC2z.jpg

Pobierz
  • 4
@wuochu kur... Koszulki rozdają... U mnie ani apki żadnej, jak kubki leżą to leżą bo to niewiadomo dla kogo... I ta baba zawsze taka niby chciałaby być miła, ale koniec końców wychodzą jej sucharowe #!$%@? z dawców (°°
@krzy_siek: gdzie oddajesz? Oddział terenowy czy siedziba CKiK? Prezenty to nie norma, choć tym razem dostałem coś drugi raz pod rząd (w lipcu sprezentowano mi nerkę na klucze/pieniądze/tabakę :P). Jednak atmosfera zawsze jest bardzo dobra w Gdańsku.
@wuochu stacjonarne w Gorzowie. Wiem że prezenty to nie norma, pojutrze pyknie 18 l. Przez ten czas to wpadła koszulka i dwa kubki. Nie licząc tej akcji z kropelkami. Nie to żebym rządał jakiś fajnych gadżetów co donację, ale patrząc po tagu to odnoszę wrażenie że w między lubuskim a innymi województwami jest przepaść. Raz mi się zdarzyło oddać we Wrocku, to tą przepaść widzialem (,)