Wpis z mikrobloga

@Killson: zabawne, zabawne, a najzabawniejsze jest to, że jak sobie przeglądami mirko, to nie widzę ani jednego wpisu o kowidzie i pandemii od jakiegoś przestraszonego "kowidianina", za to widzę setki wpisów o koronawirusie od "wyluzowanych" czarmanderków, którzy czują przemożną potrzebę brandzlowania się tym, jak bardzo ich ta cała pandemia nie obchodzi i jacy są ponad to wszystko

zabawne, nie?
@Killson: ech, człowiek się zaszczepił, żeby zminimalizować ryzyko zachorowania na chorobę o potencjalnie ciężkich powikłaniach i będącą dużym zagrożeniem dla starszych członków rodziny a szury wplatają jakąś polityczną otoczkę.

Tak, wróciłem do normalności bo mogę mieć covida głęboko w dupie - ryzyko ciężkiego przejścia ograniczone do minimum, więc nie muszę się przejmować.
@Killson: Wróciłem do normalności po szczepieniu, a o co chodzi?


@Publius: do normalności? Mozesz jechać w tramwaju bez maseczki? Polecieć samolotem bez cudowania z kodami QR? Mógłbyś pracować z klientami w dużym korpo?
do #!$%@? wróciłeś a nie do normalności. Też jestem po szczepieniu i co? I nie mogłem dzisiaj wejść odebrać zamówienia do restauracji bo nie noszę ze sobą maseczki od dawna.
L.....t - > @Killson: Wróciłem do normalności po szczepieniu, a o co chodzi?

@Publ...

źródło: comment_1632953996tNthQpCKzWl20HnMaGQjnM.jpg

Pobierz