Wpis z mikrobloga

Okej, trochę było plusów wczoraj, więc najsprawiedliwiej będzie zrobić rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Do zgarnięcia Dwie Wieże w wersji rozszerzonej (3 płyty + dodatki specjalne jako 4). Zwycięzca będzie musiał mi wybaczyć brak dodatku o Gollumie, bo nie mam pojęcia gdzie go posiałem, ale obiecuję, że przekopię mieszkanie jeszcze raz i postaram się to znaleźć. Losowanie jutro o 20:00. Nie biorą w nim udziału zielonki i różowe.


Do dzieła, słudzy tajemnego ognia!

PS. W komentarzach dorzucam parę zdjęć już przy dziennym świetle. Miło byłoby, gdyby plusowali ci, którzy naprawdę tego chcą, a nie ci, którzy chcą to opchnąć od razu za parę marnych groszy, bo chciałbym sprawić komuś chociaż małą radość

#rozdajo #wladcapierscieni
magiczny_banan - Okej, trochę było plusów wczoraj, więc najsprawiedliwiej będzie zrob...

źródło: comment_16329374322FtT4wXL8up5hafG25qeKe.jpg

Pobierz
  • 28
@magiczny_banan sam plusuje dla zasięgu bo podoba mi się to ale nie jestem pasjonatem więc proszę mnie nie brać pod uwagę ale fajnie by było żeby osoba która wygra w jakiś sposób uwiarygodnila to że jest prawdziwym fanem, albo chce nim zostać
Ale to twoje rozdajo miras zrobisz jak będziesz chciał, napewno wielu osoba się zaświeca oczy na taki zestaw
DnobezDNA - @magiczny_banan sam plusuje dla zasięgu bo podoba mi się to ale nie jeste...

źródło: comment_1632944238VQNXSkr94GVYlR18lOpNv2.jpg

Pobierz
O kurde obym wygrał :D w tamtym tygodniu zakupiłem władcę pierścieni powrót króla edycja rozszerzona to do kolekcji dwie wieże w sam raz by się przydało xD