Wpis z mikrobloga

Ej, kończę sobie ostatni odcinek i dochodzi do tej niezręcznej rozmowy pomiędzy Michałem, a Ochą i się tak zastanawiam... Czy on jej wcześniej dawał znać, że są parą z jakiejś innej przyczyny, niż przypadek? Nie do końca kumam, czemu tak kręci i mówi o jakiejś lojalności, co do pary w której się jest (elo, facet, Ocha była twoją parą i jedna sytuacja losowa przekreśla całą tę lojalność, więc sobie tym nie wycieraj gęby), a nie powie jak człowiek, że Sara jest w jego typie, podoba mu się i chce z nią czegoś spróbować, a z Ochą kompletnie nic go nie łączy? Nawet jakiegoś mitycznego układu między sobą nie mieli chyba?
Znaczy może trochę rozumiem, że chyba próbuje nie zranić jej uczuć?
A może po prostu nie ma na tyle odwagi, żeby nie owijać w bawełnę?

Próbuję, jakoś załapać co ci ludzie mają w głowach i zrozumieć ich zachowania, ale chyba mnie to trochę przerasta.
I o #!$%@? chodzi z tym Miłoszem mistrzem konspiry? xD
Czy on zdaje sobie sprawę, że rzeczy, które robi mają swoje konsekwencje?

#hotelparadise

Czy Miłosz kiedyś zmężnieje na tyle, aby określić czego chce i twardo trzymać się tej decyzji?

  • Tak 2.1% (2)
  • Nie 17.5% (17)
  • Miękka klucha, chce być przez wszystkich lubiany. 21.6% (21)
  • To mistrz konspiry i realizuje swój własny plan. 24.7% (24)
  • Dobry chłopak, to koledzy mają na niego zły wpływ. 16.5% (16)
  • Typa nie ogarniesz ¯\_(ツ)\_/¯ 15.5% (15)
  • Aj tam, wszystko z nim przecież w porządku. 2.1% (2)

Oddanych głosów: 97

  • 3
  • Odpowiedz
@opioidowa: ale on o lojalności co do pary mówił, po tym jak Oha poprosiła go, a właściwie wymagała od niego, zeby jej mówił o wszystkim o czym rozmawia z Sarą, a on jej odpowiedział, że mu sie Sara podoba i chce byc co do niej lojalny, i ja to rozumiem, wziął Ohe na rozmowę i jej wszystko wyjaśnił. Moim zdanie zachował się OK.
  • Odpowiedz
@Kde2301: A! W ten sposób ma to więcej sensu. Ja to zrozumiałam bardziej w tym kontekście, że nie wybierze Ochy mimo, że Sary w ogóle nie zna, bo musi być lojalny w nowej parze skoro są już parą. W ogóle nie wyłapałam momentu w którym jasno postawił sprawę poza może tym przyznaniem się, że Sara jest w jego typie. Ten cały jego wstęp mnie chyba tak wybił z tej rozmowy xD
  • Odpowiedz
  • 8
@Kde2301 tez tak zrozumiałam. Jasno jej powiedział, ze nie ma zamiaru opowiadać innym o czym będą rozmawiać z Sarą. Za to złapał u mnie plusika ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na temat Ochy to sie nie bede nawet wypowiadać... powinna byc w trójkącie z Klauno i Loniakiem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz